26.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

--

6

Líbeznice v minulém kole inkasovaly v Kralupech čtrnáct branek. Dnes je navíc čekal nejproduktivnější tým souteže. Čtrnáctka z toho nebyla, i tak si ale Stará Boleslav zastřílela.

Pět gólů favorita

Utkání bylo od začátku naprosto jednoznačné. Tempo hry udávali fotbalisté ze Staré Boleslavi a vidět to bylo i na ukazateli skóre.

Hosté se do vedení dostali už ve 3. minutě. Po standardní situaci a po skrumáži ve vápně otevřel gólový účet zápasu Petr Bláha.

Zhruba o deset minut později se staroboleslavský útočník prosadil podruhé. Po centru Václava Prágera se trefil přesnou hlavičkou.

Ve 24. minutě to bylo už 3:0. Po centru Jakuba Šejvla se stejně jako Bláha hlavou prosadil Ondřej Štěpánek.

O čtyři minuty později zkompletoval Petr Bláha hattrick. Hostující útočník z dorážky zvýšil na 4:0.

Vzápětí se ozvali také domácí, kteří dokázali snížit z ojedinělé šance. Povedenou střelou k tyči se mezi střelce utkání zapsal kapitán Líbeznic Oleksandr Braier.

Jednoznačně vyznívající poločas pro hosty uzavřela branka Daniela Krulicha, který zvýšil na 5:1 pro Starou Boleslav.

Další čtyři kousky v líbeznické síti

Druhá půle pokračovala ve stejném trendu, jako ta první. Hru řídili hosté, kteří se dostávali do jedné šance za druhou.

Na 6:1 zvýšil v 53. minutě Václav Práger, který po přihrávce Reicherta zakončoval do prázdné branky.

Poté přišel na několik minut gólový půst a diváci se dalších branek dočkali až v závěrečné desetiminutovce.

V 80. minutě přidal svůj druhý gól v utkání Václav Práger, a zvýšil tak už na 7:1.

O dvě minuty později přidal svou čtvrtou branku v zápase Petr Bláha, který v samostatném úniku přehodil domácího gólmana.

Konečný výsledek utkání na 9:1 pro Starou Boleslav stanovil v 85. minutě svým druhým gólem Daniel Krulich, který se trefil povedenou střelou zpoza vápna.

Líbeznice tak po jednoznačném průběhu podlehly doma druhému týmu tabulky vysoko 9:1.

Líbeznice
Ladislav Kurucz: Horko těžko to teď dáváme dohromady a lepíme sestavu, jak se dá. Ještě bych chtěl dodat, že Stará Boleslav by si podle mě postup zasloužila více, než Kralupy, u kterých nerozhoduje sportovní hledisko.

FK Slavoj Stará Boleslav
Miroslav Sunkovský: Asi není co řešit. Soupeře jsme samozřejmě nechtěli podcenit, nikdy nevíte, co se může stát. Po pár minutách hry ale bylo jasné, že utkání zvítězíme. Pohodový zápas.