10.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

Ořechov zvládl důležité utkání a bere tři body

19. R. Trlida , 55. L. Sklenka , 65. M. Žák
0

V sobotním pochmurném odpoledni přijel do Ořechova ambiciózní tým z Kunovic a jelikož domácí po třech porážkách potřebovali body jako sůl, dalo se čekat zajímavé utkání.

Kunovice měly lepší úvod, ale Trlida na straně domácích stanovil poločasové skóre

V úvodu prvního poločasu byly lepší hosté z Kunovic. Měli i šance, které ovšem nedokázali proměnit ve vedoucí branku. Domácí celek poctivě bránil a čekal na příležitost. Ta se naskytla v 19.minutě, kdy po přihrávce Žáka zakončil přesně Roman Trlida a tak se domácí mohli radovat z vedoucí branky - 1:0. Hosté zaskočeni obdrženou brankou se snažili zrychlit hru a zpřesnit kombinaci, ale na těžkém terénu jim to nešlo. Domácí začali čím dál více ohrožovat hostující branku a to především ze standardních situací. Hostující obrana byla pozorná e nepřipustila možnost další inkasované branky ve své síti. Poločas tak tedy skončil za stavu 1:0 pro domácí tým.

Druhý poločas byl v režii Ořechova

Druhý poločas už byl zcela v režii domácího týmu, který si šel za vítězstvím. Nejprve v 50. minutě ještě stálo při Kunovicích štěstí, když Žák mířil do tyče. V 55. minutě už to ale bylo 2:0. Autorem branky byl Lukáš Sklenka, když šel důrazně do zakončení a protlačil míč za bezmocného Uhlíka. V 60. minutě kopal trestný kop z 20 metrů Žák a Uhlík výborným zákrokem vyrazil na roh. V 66.minutě se Marek Žák dočkal. Napřáhl z 30-ti metrů a tvrdou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci - 3:0. Po tomto gólu hosté rezignovali a domácí jim mohli přidat ještě několik branek na cestu, ale zachránil je vynikajícími zákroky Uhlík. Ořechov předvedl kompaktní bojovný výkon, za který si po zásluze připsal důležité 3 body do tabulky.

TJ Sokol Ořechov
Stanislav Kuchař - brankář: V úvodu utkání jsme přečkali tři vyložené šance hostujících Kunovic. Postupem času získala naše hra na přesnosti a ve druhé půli s mírnou podporou větru jsme už soupeře do vyložené šance nepustili. Sami jsme své poločasové vedení dvěma góly navýšili a zaslouženě získali tři body. Přičemž několik dobrých brankových příležitostí zůstalo nevyužito.

S. Kuchař [-] - D. Váňa [-] , M. Pavlíček [-] , M. Hlúpik [-] (86. M. Jegla [-] ) , P. Kokta [-] , L. Sklenka [-] , M. Žák [-] , R. Trlida [-] , J. Flašar [-] , J. Šesták [-] (62. P. Březina [-] ) , M. Bublík [-] (83. A. Andrýsek [-] )

Fotbal Kunovice
R. Uhlík [-] - O. Šebák [-] , O. Brim [-] , J. Růžička [-] , D. Flek [-] (68. J. Sklenář [-] ) , L. Krček [-] , M. Lahodný [-] , D. Klvaňa [-] (74. M. Brim [-] ) , J. Baný [-] , L. Černý [-] , P. Žák [-]

ŽK: 64. P. Březina - 39. L. Černý , 81. O. Brim .
Místo: Ořechov. Počet diváků: 40. Rozhodčí: DUJÍČEK Ladislav - KATRŇÁK Milan, ANDRÝSEK Zdeněk (N).