6.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Po dvou penaltových rozstřelech Derflané zabrali a získali všechny tři body

0

Derflané přivítali na svém zeleném pažitu tým z Morkovic. Domácí chtěli po dvou utkáních, ve kterých naplno nebodovali, získat všechny tři body a zůstat tak nadostřel čelu tabulky.

Domácí se prosadili těsně před koncem prvního poločasu

Zápas začali domácí proti silnému větru, ale i tak ho měli pod stálou kontrolou. Jako v předchozích utkáních, tak i v tomto utkání zahazovali domácí hráči brankové příležitosti. A tak musela přijít na řadu standardní situace. Po rohovém kopu se nejlépe ve vápně hostí zorientoval domácí střelec Marek Bučák a ve 42.minutě otevřel skóre utkání. Tato branka se stala rovněž jedinou trefou prvního poločasu a tak domácí odcházeli do kabin s nejtěsnějším vedením v poměru 1:0.

Hosté srovnali, ale David Tesař strhl vítězství na stranu domácích

Ve druhém poločase pokračovali hráči Slovácka ve velikém tlaku, kdy hosty dostávali pod veliký tlak. Druhou branku se domácím ovšem nepodařilo vstřelit a tak přišel trest na druhé straně. Hosté zahrozili z ojedinělého brejku, který dokázali přetavit do gólové podoby. Konkrétně se prosadil v 59.minutě Vítězslav Štětina a vyrovnal stav utkání na 1:1. Domácí byli i nadále v utkání aktivnějším týmem, ale pokračovali v zahazování dalších stoprocentních šancí. Nakonec se však přece jen domácí radovali ze vstřelené branky Davidem Tesařem v 72.minutě. Tato branka se stala i rozhodující trefou utkání a tak nakonec všechny tři důležité body zůstaly v Derfli. Tímto vítězstvím se Derflané udrželi na dostřel špici tabulky a nedovolili ostatním týmům bodový odstup.

1. FC Slovácko C
J. Semanko [-] - M. Bučák [-] (88. O. Paška [-] ) , M. Remeš [-] (46. D. Tesař [-] ) , A. Balaštík [-] , T. David [-] (84. F. Abrhám [-] ) , V. Šišák [-] , D. Heger [-] (70. L. Paška [-] ) , O. Vašek [-] , R. Blažek [-] , J. Pilka [-] , D. Uhlíř [-]

FC Morkovice B
J. Vdoleček [-] - O. Petráš [-] , A. Přecechtílek [-] , D. Jarka [-] , R. Zápařka [-] , V. Štětina [-] , M. Dutka [-] , O. Novák [-] , D. Skácel [-] , T. Oplt [-] , J. Petráš [-]

Místo: Sady. Počet diváků: 150. Rozhodčí: POLAŠTÍK Josef - VAŠEK Antonín (N), OPLT Martin (N).