3.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

--

--

Utkání rozhodla penalta před koncem prvního poločasu, kterou proměnil Michal Huška

40. M. Huška (p.)
0

Fotbalisté Koryčan se letos poprvé představili svým divákům, když v prvních dvou kolech hráli venku a dokázali získat 4 body za výhru nad Nedakonicemi a remízu v Nové Vsi. Kunovice, které měly body tři a do Koryčan odjížděly s cílem získat další tři body a odčinit porážky 5:0 a 5:1, které tu utrpěli v posledních dvou ročnících.

Hosté byli aktivnější, ale vedení se ujali domácí

Domácí byli v prvních deseti minutách aktivnější. Šance Posoldy a poté Hušky skončily vysoko nad bránou.  Od 15 minuty převzali aktivitu hosté a až do konce utkání byli lepším týmem. Ve 20. minutě zazmatkovala domácí obrana a Vrba musel vytahovat míč na roh. V 25. minutě střílí nebezpečně hostující útočník, Vrba opět čaruje. V 35. minutě se domácí po dlouhé době dostali k velkému vápnu. Zahrávají roh, Šnajdr střílí gól, ale rozhodčí ho neuznává pro údajné hraní rukou. Za pět minut zahrávají Koryčany tresný kop. Huška centruje na Kovala, který je stažen k zemi Sklenářem. Michal Huška penaltu proměňuje a za stavu 1:0 se odchází do kabin.

I přes tlak Kunovic domácí uhájili vítězství

Druhý poločas začali lépe hosté. Mají převahu, ale domácí obrana hraje pozorně. V 57. minutě musel Vrba likvidovat velkou šanci hostí. V následujících deseti minutách zahrávají Kunovice sérii rohů. Hosté jsou lepším týmem a Koryčany se se štěstím brání. Závěr zápasu zvedl všechny diváky ze sedadel. Koryčany jsou neustále pod tlakem a brání jednogólové vedení. V 91. minutě vystihl Věžník špatnou rozehrávku Kunovic a Gejdoš mohl definitivně rozhodnout. Tváři v tvář golmanovi ovšem neproměnil. V poslední minutě se vydal i golman Kunovic Noha do vápna Koryčan. Závěrečný tlak gól nepřinesl a Koryčany si připisují tři cenné body.

FC Koryčany
M. Vrba [-] - R. Šnajdr [-] , S. Koval [-] , T. Zabloudil [-] (62. J. Andrýsek [-] ) , Z. Lysko [-] (76. B. Kroutilík [-] ) , J. Tesař [-] , O. Samsonek [-] , P. Prokeš [-] , P. Posolda [-] , M. Huška [-] (70. R. Gejdoš [-] ) , K. Věžník [-]

Fotbal Kunovice
J. Noha [-] - T. Střelec [-] (50. O. Šebák [-] ) , O. Brim [-] , D. Škrášek [-] , M. Lahodný [-] (73. P. Hlavatý [-] ) , D. Klvaňa [-] , J. Náplava [-] , J. Sklenář [-] , V. Petřek [-] , L. Černý [-] , P. Žák [-]

Hráči zápasu: M. Vrba .
Místo: Koryčany. Počet diváků: 130. Rozhodčí: POLAŠTÍK Josef - TESAŘ Jaroslav (N), ČERNÝ Zdeněk (N).