3.kolo, Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. A, 2015-2016

--

15. M. Holub (vl.) - 90. D. Klas
0

Komárno
Jaromír Gadas - FK Komárno-Osíčko: Domácí začali utkání velkou šancí po rohovém kopu a hlavičce, kterou na poslední chvíli Šindelek vyrazil. Po úvodním tlaku domácích převzali iniciativu prvního poločasu hosté, kteří se několikrát dostali do dobré příležitosti, ale buď jim v cestě stál připravený brankář, nebo vlastní neschopnost trefit branku. Domácí se v první půli až na výjimky, drželi hesla hlavně neinkasovat a do útoku se moc nepouštěli. Úvodní branku zápasu tak za ně museli obstarat docela kuriózně hráči Komárna. Malá domů Holuba skočila před brankářem na drnu a Šindelek jen bezmocně sledoval jak míč končí v síti. Druhý poločas začali lépe domácí, kteří se ihned vrhli do útoku a vyniknout musel jednou Šindelek, podruhé mu zase pomohlo břevno. Komárno nehrálo svoji hru, často chybovalo a málo drželo míč, čehož využívali domácí k rychlým brejkům, které musel většinou likvidovat až dobře chytající brankář hostů. V 70. minutě putoval pod sprchy jeden z domácích hráčů, ale přesilovku se dlouho nedařilo využít. Naopak to byli domácí, kteří podnikali nebezpečné průniky do otevřené obrany, ale gólman hostí opět držel. Komárnu se však přeci jenom podařilo na samém konci zápasu vyrovnat - ze standartní situace se nejprve neprosadil Klas, ale odražený míč dokázal z voleje poslat skrz hradbu těl do branky a vyrovnal na 1:1. V penaltové loterii zvítězilo Komárno 4:5, jelikož třetí pokus domácích dokázal Šindelek lapit. Dodatečný bod tak k velké nelibosti domácích, kteří celý zápas spílali rozhodčímu, putuje s velkým štěstím a možná trošku nespravedlivě do Komárna. Nejlepší hráč Komárna-Osíčka: brankář, č. 19 Šindelek Jiří

Tučapy
Z. Chytil [-] - L. Vlč [-] (70. K. Pospišilík [-] ) , F. Novák [-] , R. Krajcar [-] , M. Navrátil [-] , M. Olša [-] , P. Kosek [-] , P. Sedlařík [-] , L. Kahánek [-] , J. Šimík [-] , J. Adámek [-] (85. R. Bryol [-] )

Komárno
J. Šindelek [-] - M. Holub [-] , M. Žejdlík [-] , R. Nesvadba [-] - T. Majkus [-] , J. Kulajta [-] , D. Klas [-] , L. Kunz [-] - L. Orava [-] (66. J. Nevtípil [-] ) , J. Žejdlík [-] , M. Václavek [-]

ŽK: 30. J. Adámek , 40. L. Kahánek , 55. R. Krajcar , 60. M. Olša - 57. M. Holub , 80. M. Žejdlík . ČK: 70. R. Krajcar .
Hráči zápasu: J. Šindelek .
Místo: Tučapy. Počet diváků: 60. Rozhodčí: VYBÍRAL Josef - KŘEPELKA Milan (N), GAJDUŠEK Miroslav (N).