5.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Topolná si poradila s týmem z Košíků a přibližila se čelu tabulky

0

Do Topolné zavítaly Košíky, které se usadily na čele tabulky. Domácí, pokud se chtěli přiblížit týmům z nejvyšších pater, potřebovali zvítězit.

Aktivita přinesla domácí poločasové vedení

Skóre utkání se začalo měnit hned od úvodních minut, do desáté minuty se vtěsnali tři branky. Nejprve šli, ve druhé minutě, do vedení domácí. Kdy po chybě jednoho z hostujících obránců skóroval z hranice velkého vápna Jan Foltýn - 1:0. V sedmé minutě domácí zvyšovali skóre na 2:0, kdy se po rohu hlavou trefil Jaroslav Hoferek.  Hosté kontrovali ihned za dvě minuta a do v deváté minutě utkání Martinem Večeřou, který střelou k tyči propálil domácího gólmana. Touto brankou si upevnil své postavení v tabulce střelců Okresní soutěže. Bohužel pro diváka se v další půl hodince nic výraznějšího už nestalo. Domácí dále drželi míč víc na svých kopačkách, ale kloudnou akci nevymysleli, naopak hosté čekali trpěli na svoji šanci, která nepřišla.

Hosté zvýšili aktivitu, ale vše bylo bez gólového efektu

Po změně stran začali hosté víc přehrávat domácí tým, bohužel jejich útoky končili na kopačkách domácí obrany nebo na skvěle chytajícím domácím brankáři Tomáši Rosíkovy. I když si vytvořili dvě tutové šance tak se jim nepodařilo vstřelit kýženou branku jenž by znamenala změnu celého obrazu hry. Proto přišel trest z domácích kopeček  těsně před koncem. Domácí kapitán Jaroslav Hoferek přízemní střelou kolem brankáře zpečetil stav utkání na konečných 3:1 pro domácí. Domácí tak nadále pokračují ve vynikající podzimní formě. Hosté naopak začíná ztrácet na čelo tabulky.

TJ Košíky
Vítězslav Kaštánek - trenér Košíků: Myslím, že rozhodl začátek utkání, kdy jsme trochu zaspali a už v 10. minutě jsme prohrávali o dvě branky. Od té doby, co jsme snížili, se hra vyrovnala, jen škoda, že se nám nepodařilo vyrovnat. Příště se musíme více koncentrovat už od prvních minut, vyvarovat se chyb a nedostávat takové laciné góly.

TJ Topolná
T. Rosík [-] - P. Foltýn [-] , A. Pavlica [-] , J. Foltýn [-] , A. Válek [-] , P. Hoferek [-] (72. J. Foltýn [-] ) , D. Zelinka [-] , D. Ostrožík [-] (62. P. Rozsypálek [-] ) , R. Vašťák [-] , O. Hoferek [-] , J. Hoferek [-]

TJ Košíky
A. Ondruch [-] - L. Večeřa [-] (46. P. Vojtek [-] ) , L. Přílučík [-] , J. Kaštánek [-] , M. Přílučík [-] , M. Večeřa [-] , J. Fedor [-] , J. Poháněl [-] , K. Poháněl [-] , Z. Bémer [-] , Z. Šlechta [-]

ŽK: 87. A. Pavlica - 87. P. Vojtek .
Hráči zápasu: J. Hoferek - M. Večeřa .
Místo: Topolná. Počet diváků: 120. Rozhodčí: Vlk Ondřej - MAŠLAN Stanislav (N), VIKTORA Dušan (N).