2.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

O utkání rozhodla první půl hodina

0

Domácí z nepochopitelného důvodu zaspali a pak litovali.

Utkání začalo náporem hostujícího týmu, který doslova smetl domácí ze hřiště a vedl během 20 minut už hrozivých 3:0. Do poločasu dokázali domácí už jen zkorigovat na 4:1.

Během přestávky došlo k bouřce v kabině, která domácí nakopla do druhého poločasu. V druhém poločase domácí vletěli na hosty se snahou o zvrat v utkání. Bohužel nebyli schopni ze svých mnoha šancích vstřelit branku. Soupeř z ojedinělého útoku vstřelit z přímého kopu branku na 5:1.

Pak už se utkání dohrávalo jen z povinnosti. Kdy domácí stačili snížit na konečných 5:3

TJ Sokol Bystřice pod Lopeníkem
L. Novák [-] - K. Matucha [-] (46. R. Kročil [-] ) , J. Beníček [-] , R. Machala [-] , M. Polanský [-] (66. P. Hruška [-] ) - P. Zelinka [-] , M. Londýn [-] (73. P. Blahuš [-] ) , J. Horňák [-] (75. P. Kučera [-] ) , P. Dornica [-] - L. Koktavý [-] , P. Kubena [-] (46. J. Děcký [-] ) -

Sokol Suchá Loz
M. Velecký [-] - Š. Král [-] , F. Vítek [-] (65. L. Haloda [-] ) , R. Bradáč [-] , T. Kliment [-] , K. Smetana [-] (60. P. Gazdík [-] ) , M. Medůsek [-] , V. Bujáček [-] , R. Kotil [-] , O. Rezek [-] (53. M. Mahdal [-] ) , V. Král [-]

Místo: Bystřice pod Lopeníkem. Počet diváků: 200. Rozhodčí: Přerovský Josef - NOVÁK Petr (N), MAHDAL Přemysl (N).