1.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

I přes neochotu soupeře domácí zvítězili

0

Domácí nastoupili v silně kombinované sestavě díky absenci několika hráčů a také neochotě funkcionářů Korytné přeložit zápas na neděli kvůli souběžnému zápasu A mužstva.

Hosté nastoupili s hodně omlazeným týmem a to bylo na hře znát. V úmorném vedru byli běhavější a rychlejší. V průběhu utkání vedli hosté 1:2. Drslavice však nadále pozorně bránily a za to jim bylo odměnou vyrovnání v 85.minutě a obrat utkání dokonaly v 90.minutě kdy Kopták nádhernou střelou do šibenice z trestného kopu strhl vedení na svou stranu. Šokovaní hosté už neměli čas ani sílu s vývojem utkání nic udělat.

TJ Drslavice B
J. Huňka [-] - P. Vacula [-] , P. Šrámek [-] , P. Ševčík [-] , L. Říha [-] , P. Přecechtěl [-] , P. Přecechtěl [-] , R. Kopták [-] , P. Duda [-] , P. Bureš [-] , R. Věrný [-]

TJ Korytná
J. Vacula [-] - J. Matucha [-] , M. Čaňo [-] (79. V. Klon [-] ) , V. Lukeš [-] - D. Kejkrt [-] , B. Flasar [-] , L. Popelka [-] , S. Supák [-] - M. Husták [-] , P. Lekeš [-] - M. Zetka [-]

ŽK: 60. P. Vacula - 45. B. Flasar , 90. S. Supák .
Hráči zápasu: R. Kopták - J. Matucha .
Místo: Drslavice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Králíček Pavel - BARČIK Jiří (N), FLASAR Josef (N).