5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Větřní tentokrát neuspělo

15. L. Tuscher (p.) , 36. M. Kodras , 54. M. Kodras - 89. S. Churan
28

Rezerva Trhových Svinů se před týdnem nesešla k zápasu a tak měla co odčinit. To se jí povedlo, když porazila doma Větřní

Hostujicí tým zatím prožívá dobrou sezonu, ale v pátem kole na to nenavázal. Domácí tým naopak zahrál velice dobře a po patnácti minutách měl výhodu pokutového kopu. Lukáš Tusher proměnil a domácí tým vedl. Do konce poločasu se trefil ještě Marek Kodras

Druhý poločas byl v režii domácího týmu a Marek Kodras zvýšil už na 3:0. Tato branka už rozhodla a nic na tom nezměnil ani zásah hostujícího Simona Churana v poslendní minutě zápasu.

Větřní v dalším kole přivítá Hrdějovice. Rezerva Trhových Svinů jede do Frymburka

SK Větřní
Rudolf Weinhard (trenér): Zápas jsme vůbec nezvládli a podali takový výkon, že jsme na bodový zisk jsme pomýšlet nemohli. Nefungovalo nám nic, co nám šlo v předchozích zápasech. Najednou obránci se nebyli schopni zajišťovat a byli jsme ve špatném postavení. Dokonce jsme chtěli hrát i ofsajd systém, který jsme nehráli a nikdy jsem to ani po hráčích nechtěl. Dopředu jsme si nebyli schopný třikrát přihrát balón směrem dopředu. Pohyb byl špatný celkově po celém hřišti. Takže soupeř nás zaslouženě porazil a my se musíme dát dohromady. Vyříkat si věci, aby se takové chyby a výkon už neopakoval. Určitě máme sílu, jako mančaft, ale musíme plnit co si řekneme a ne, že si na hřišti budeme dělat co chceme.