8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

A zase ten Šourek! Dvěma góly rozhodl duel s Hošticemi

23

Sousedovice doma čekal další nevyzpytatelný soupeř v podání Sokolu ze Střelských Hoštic. Ty v minulém kole, díky špatnému výkonu, darovaly bod Bavorovu za remízu 1-1 a špatný výkon chtěly odčinit právě proti lídrovi soutěže.

Domácí Sousedovice ale měly už od první minuty více ze hry a hosté se spíše bránili a hrozili z brejkových situací.  Domácí šance dlouhou dobu likvidoval brankář Hoštic Petržílka a držel vyrovnaný stav. Ten avydrřel až do 37. minuty, když míč za záda hostujícího gólmana poslal, jako první, kdo jiný, než snajpr Josef Šourek. Hosty branka rozhodila a ve 39. minutě díky chybě darovali druhou branku domácích opět Šourkovi. Poločas skončil tedy 2-0 pro domácí Sousedovice.

Druhý poločas se dál nesl ve stejné režii, ale další branku už ani jeden z týmu nepřidal, i přes velké šance na obou stranách. Po devadesáti minutách tak slavily domácí Sousedovice, které jsou dále neporaženi v soutěži. Hoštice budou naopak chtít příští víkend proti Dražejovu zabrat a po dlouhé době naplno bodovat.

FC Znakon Sousedovice
Radek Pintíř - trenér: Měli jsme více ze hry, hosté se bránili a hrozili z brejkových situací. Přesto se nám podařilo do přestávky dvakrát překonat brankáře hostů. V druhém poločase jsme nevyužili vypracované šance, ale výsledek jsme si pohlídali.

T. Holý [-] - M. Křiváček [-] (60. O. Rataj [-] ) , D. Marcinko [-] , D. Petráň [-] (71. J. Šíp [-] ) , J. Šourek [-] , M. Hromíř [-] , O. Vaněček [-] , Š. Fábera [-] , O. Šimek [-] , L. Duba [-] (33. P. Masák [-] ) , F. Duba [-]