11.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Cehnice berou v duelu s Vacovem bod

26

Cehnice se dál v soutěži letos trápí a poslední víkend v říjnu je čekal těžký sok z Vacova, který naopak v říjnu ještě neztratil ani bod.

A Vacov nastoupil ve velkém stylu! Už ve druhé minutě se totiž uvolnil Sova a poslal hosty do vedení. Domácí inkasovaná branka rozhodila a po další chybě obrany to bylo zásluhou Zitty v 5. minutě už o dvě branky. Vacov poté mohl přidat i další branky, ale žádná šance se neujala a postupem času se do hry dostaly i domácí Cehnice. Ty se nakonec v prvním poločase také prosadily, když ve 36. minutě dostal míč za záda Forejtara kapitán domácích Krejsa. První poločas tedy přinesl těsné vedení hostům z Vacova.

Druhý poločas přinesl velice vyrovnanou hru, které chyběla dlouhou dobu jen branka. Domácí se hnali za vyrovnáním a toho se nakonec jak hráči, tak i fanoušci dočkali v 77. minutě! Druhým hráčem, který dostal míč za Forejtara byl Kováč. Domácí branka nakopla a snažili se ještě výsledek zápasu otočit ve svůj prospěch. Zápas ale nakonec skončil tedy remízou 2-2 a domácí si tak i přes to připsali další důležitý bod při záchranářských soubojích v soutěži, které je letos v soutěži čekají.

Sokol Cehnice
P. Vosecký [-] - J. Mára [-] (73. R. Frčka [-] ) , L. Čech [-] , O. Martínek [-] , M. Martínek [-] , O. Sadlak [-] , V. Vaněk [-] , J. Prokeš [-] , P. Krejsa [-] , M. Kováč [-] , J. Čech [-]

SK Vacov
V. Forejtar [-] - K. Procházka [-] , M. Vítovec [-] , J. Mrázek [-] , J. Bubík [-] (59. M. Moutelík [-] ) - J. Sova [-] , F. Roučka [-] , A. Jírovec [-] , M. Valta [-] (73. D. Vítovec [-] ) - A. Bujok [-] (89. M. Mls [-] ) , F. Zitta [-]

ŽK: 22. M. Martínek , 27. V. Vaněk , 49. J. Mára , 74. L. Čech - 63. M. Valta , 81. A. Jírovec .
Hráči zápasu: M. Kováč .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Hnilička Jaroslav - BARTONÍČKOVÁ Markéta, KAŠPÍREK Ondřej (N).