4.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

Velká Dobrá nevyhrála ani napotřetí, tentokrát bere tři body Nelahozeves

8

FC Čechie Velká Dobrá vytěžila z úvodních dvou utkání nové sezony pouhý bod za remízu proti kladenskému B-týmu. Dnes proti ní stálo Dynamo Nelahozeves, které jednou prohrálo a jednou vyhrálo. Dnes z toho pro borce z Nelahozevsi bylo druhé vítězství v sezoně i přesto, že domácí vedli.

Branka na obou stranách a červená karta

Většinu prvního poločasu měli mírnější převahu domácí, kteří se více dostávali do gólových příležitostí.

Jednu z nich dokázal hned v 6. minutě proměnit Martin Zelenka a Velká Dobrá vedla 1:0.

Domácí mohli své vedení několikrát navýšit, žádnou z vyložených příležitostí ale proměnit nedokázali.

Po půlhodině hry přišla vyrovnávací branka. Po sklepnutí Kulhánka se prosadil Jakub Kučera a vyrovnal tak na 1:1.

Ve 42. minutě se nechal nesmyslně vyloučit domácí Ondrášek, který se rozzlobil na rozhodčího kvůli jednomu z jeho rozhodnutí. Velká Dobrá tak šla do deseti.

Těsně před koncem první půle se ale domácí mohli znovu dostat do vedení. Pokutový kop však fantasticky zneškodnil hostující gólman Zavadil.

Úvodní dějství tak skončilo nerozhodně 1:1.

Hosté strhli vedení na svou stranu

Ve druhé půli bylo znát, že domácí hrají o deseti, takže se do tolika brankových příležitostí jako v prvním poločase nedostávali.

Dynamo svého soupeře přehrávalo a v 63. minutě se poprvé v utkání dostalo do vedení. Na 2:1 se prosadil střídající mladík Radim Kochman.

V 76. minutě ještě pojistil výhru hostujícího celku Marek Pekárek, a Velká Dobrá tak podlehla na domácí půdě Nelahozevsi 3:1.

FC Čechie Velká Dobrá
Marek Abrham: Prvních dvacet minut jsme hráli to, co jsme chtěli. Poté přišlo neproměňování šancí, vyrovnání soupeře a nesmyslné vyloučení z naší strany, i když chápu frustraci kluků. Do druhé půle jsme trochu změnili rozestavení. Bohužel jsme ale po obrovských chybách nabídli soupeři dva góly a 3:1 jsme prohráli, bohužel.

TJ Dynamo Nelahozeves
Daniel Kaplan: Po třech kolech máme šest bodů, a to je úžasné. Jsem spokojený s body i s přístupem kluků k zápasu. I přesto, že se prohrávalo, tak se nezlomili a nakonec jsme vyhráli.

M. Kindl [-] - M. Zelenka [-] , M. Zimerman [-] , T. Andruchovič [-] , R. Stříška [-] , F. Dejčmar [-] , R. Volman [-] , D. Sekanina [-] (72. P. Popelka [-] ) , J. Mertlík [-] , J. Kalousek [-] (60. D. Rogers [-] ) , P. Ondrášek [-]

R. Zavadil [-] - J. Kučera [-] , A. Janovský [-] (77. D. Kaplan [-] ) , M. Pekárek [-] , M. Hrnčíř [-] (19. R. Kochman [-] ) , J. Holý [-] , D. Kulhánek [-] , T. Pokorný [-] , D. Valda [-] , V. Vymětalík [-] , J. Emmer [-]

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Hanák Leoš - ADÁMEK Filip, ORÁLEK Kamil.