13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

30. T. Lang (p.) , 54. T. Lang - 22. O. Krátký , 86. J. Slíva
17

Fotbalisté Nových Syrovic si připsali proti Vladislavi domácí remízu 2 :2

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Nové Syrovice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Vladislavi. Nové Syrovice si v minulém kole přivezly porážku ze hřiště Hartvíkovic v poměru 4:1. Vladislav naopak ve šlágru kola ztratila další body na svém hřišti, když remizovala s Horním Újezdem 1:1.V posledním domácím zápase se oba celky rozešli smírně 1:1. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Po počáteční oťukávané se jako první dostali ve 22. minutě do vedení hosté zásluhou Ondřeje Krátkého - 0:1. Domácí celek si však svojí zarputilostí vybojoval ve 30. minutě pokutový kop, který jasně proměnil Tomáš Lang a vyrovnal tak na 1:1. Jenže ve 39. minutě dostal domácí Milan Procházka druhou žlutou kartu a musel se odporoučet předčasně do kabin. To byl pro domácí určitě nepříjemný moment. Hostům se tak do druhého poločasu nabídla přesilová hra.

Také ve druhé půli oba týmy vstřelily po jednom gólu

Ve druhém poločase se ale  v 54. minutě poprvé v zápase dostali oslabení domácí, za které se opět trefil Tomáš Lang - 2:1. Domácí borci bojovali o výhru obětavě až do 86. minuty, kdy se hostům alespoň zásluhou Jakuba Slívy podařilo vyrovnat na konečných 2:2.