1.kolo, Středočeský | Beroun | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Liteň domácí zápas s Vižinou nezvládla.

0

Zápas Liteň - Vižina nám nabídl dohromady deset branek. Větší část padla za záda domácího brankáře Jirkala. Liteň měla nad Vižinou náskok dvou bodů v tabulce, po dnešním výsledku ztrácí jeden bod.

S hvizdem rozhodčího Josefa Pose začal první poločas. Do toho o hodně líp vstoupili domácí, hned v páté minutě se trefil domácí útočník Václav Los. Hosté si svoje šance vydobili, ale všechny střely šly těsně vedle branky. Až ve třicátéšesté minutě se trefil po přihrávce od spoluhráče Pavel Černý a hned pět minut po něm poslal další střelu do brány David Cvoreň. Převaha týmů se přes poločas měnila. Žádné další branky nepadly a celky šly do šaten za skóre 1:2.

Vysoká výhra hostů.

V druhém poločase se hra otočila skoro jen na stranu hostů. Domácí tým sice ještě dokázal dát dvě branky, ale hosté dokázali míč za záda domácího brankáře dostat pětkrát. Rozhodčí zápas ukončil po uplynutí základní hrací doby, za stavu 3:7.

FK Liteň
V. Jirkal [-] - V. Los [-] , T. Neumann [-] , M. Kňažík [-] , T. Eliášek [-] , P. Kohout [-] , M. Berka [-] , J. Hájek [-] , M. Jílek [-] , M. Dufek [-] , R. Šindler [-]

TJ Vižina
M. Blovský [-] - A. Šebek [-] , J. Šindler [-] , D. Cvoreň [-] , M. Micka [-] , T. Stupka [-] , K. Bouček [-] , P. Fiala [-] , M. Lemr [-] , F. Krbec [-] , P. Černý [-]

ŽK: 74. F. Krbec .
Místo: Liteň. Počet diváků: 45. Rozhodčí: POS Josef - ŠINÁGL Dušan (N), ŠKARDA Jan (N).