5. M. Cacek , 87. R. Bartoš - 46. D. Nieslanik , 48. T. Magdon (p.) , 53. M. Janovský , 72. D. Jež
4

Hosté otočili utkání v druhém poločase

Domácí dali rychlou branku a vedení do poločasu udrželi

Utkání, které se kvůli velkému dešti a průtrži mračen hrálo až v pondělí, začali domácí ve velkém stylu. Hned v úvodu Nieslanik neuhlídal při rohovém kopu Cacka a ten v 5 minutě otevřel skóre. Domácí vedli 1:0 a to nemusel být konec. Vzápětí měl obrovskou šanci domácí Pyclík, ale přestřelil branku. Poté se hrál vyrovnaný fotbal a domácí drželi vedení až do poločasu.

Hosté nastoupili do druhého poločasu jako uragán

Do druhého poločasu nastoupilo jiné hostující mužstvo. Hned ve 46 minutě skóroval hostující Nieslanik a hosté byli na koni. Okamžitě za další 2 minuty proměnil pokutový za faul na Byrtuse Magdon a hosté vedli 2:1. Domácí v této fázi působili bezradně, a tak hosté úřadovali. Do vedení 3:1 je poslal v 55 minutě Janovský který dorazil povedenou střelu Byrtuse. Pak měli šance domácí, ale hostující brankář Kozelský byl proti. Tak v 72 minutě vstřelil hostující Jež branku na 4:2 pro hosty. Poté se utkání již dohrálo a stav se nezměnil.

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
J. Málek [-] - P. Vachník [-] (77. A. Geryk [-] ) , M. Bzirský [-] , O. Pyclík [-] , J. Buchlovský [-] , M. Cacek [-] (64. J. Rozsíval [-] ) , J. Opatřil [-] , J. Bednář [-] , R. Bartoš [-] , L. Sobota [-] (72. O. Bezloja [-] ) , M. Bányácski [-]

FK Nový Jičín
L. Kozelský [-] - A. Vahalík [-] (64. F. Gaži [-] ) , M. Zagol [-] , D. Jež [-] , M. Gaži [-] , F. Nippert [-] , T. Magdon [-] , M. Janovský [-] (64. P. Hurta [-] ) , M. Staněk [-] (89. J. Siwy [-] ) , Š. Byrtus [-] , D. Nieslanik [-]

ŽK: 62. M. Bányácski - 38. F. Nippert , 45. Š. Byrtus , 62. M. Gaži , 90. L. Kozelský .
Místo: Frenštát. Počet diváků: 386. Rozhodčí: ČAMPIŠOVÁ Natálie - ŘEZNÍČEK Tomáš, PETRÁSEK Jan.