20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Radotice vyhrály nečekaně v Rapoticích B

55. M. Laš , 85. S. Binka (p.) - 4. M. Habich , 14. M. Liška , 70. M. Fuchs
10

Rapotice B si proti Radoticím připsaly nečekanou domácí porážku 2:3

Hosté o dva góly lepší

Hned v 4. minutě utkání se dostal Martin Habich z týmu Radotice ke slovu a vstřelil branku, která poslala jeho tým do vedení 0:1. Tato rychlá branka ukázala, že Radotice mají odhodlání získat tři body.

V 14. minutě se na hřiště dostal Martin Liška z týmu Radotice a zvýšil skóre na 0:2. Tohle bylo pro tým Rapotic B citelnou ranou, protože se ocitli ve dvougólovém manku a měli co dohánět.

Domácí pouze snížili

Druhý poločas začal s nadějí pro Rapotice B, když se v 55. minutě podařilo Martinu Lašovi snížit na 1:2. To dodalo týmu domácích hráčů další motivaci a naději na srovnání.

Nicméně ve 70. minutě přišel další zásah, tentokrát od Matěje Fuchse z týmu Radotice, který zvýšil náskok na 1:3. Tato branka výrazně zkomplikovala situaci pro Rapotice B a připravila je o reálnou šanci na bodový zisk.

Rapotice B se ale nevzdaly a v 85. minutě dokázal Stanislav Břinka proměnit penaltu a snížit na konečných 2:3. To však bohužel nestačilo na vyrovnání a tým Radotice si odvezl všechny tři body za vítězství.