24.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2022-2023

--

5

Report připravujeme

TJ Sokol Nevšová
Ivana Urbanová, předsedkyně oddílu: „Zápas začal tlakem hostů, kteří si hned v úvodu vytvořili možnost zahrávat standartní situace, kdy se po jedné z nich už 5. minutě ujali vedení. Dalších 20 minut se nám nedařilo kombinovat, hosté byli důraznější. Po standartní situaci se nám podařilo i vyrovnat, ale branka pro ofsajd nebyla uznána. Poločas tak skončil těsným vedením Luhačovic i za přispění našeho gólmana, který nepřipustil změnu skóre a blýskla se několika vydařenými zákroky. Druhý poločas jsme začali aktivněji, vytvořili si tlak a dokázali srovnat stav Lukášem Hladíkem na 1-1. Poté se až do konce hrál vyrovnaný duel, při absenci 3 zraněných hráčů bylo těžké vývoj zápasu zvrátit. Dělba bodů je tak zasloužená."

FK Luhačovice
Jan Jelínek, trenér: ,,Začali jsme velmi dobře a rychle se Kořenkem ujali vedení. První půlhodinu jsme diktovali tempo hry, škoda po brejku Jelínkem trefené tyče. Poté se hra vyrovnala a po přestávce už bylo k vidění více nepřesností. Domácí se spoléhali na nakopávané míče a dobře hrajícího Kutru, který vymyslel gólovou, vyrovnávající šanci Nevšové. I přese všechno jsme byli nebezpečnějším týmem, vytvořili jsme si více gólových příležitostí. A když jeden z naši v úniku jeden na jednoho trefil jen boční síť, na druhé straně domácí dali gól z dorážky z ofsajdu, skončil duel asi zaslouženou remízou. Žádný z týmů nepředvedl takovou kvalitu, aby mohl myslet na všechny tři body.“

T. Hrnčiřík [-] - L. Hladík [-] , T. Munster [-] (72. V. Welyt [-] ) , A. Fojtík [-] , A. Urbánek [-] , R. Kvěťák [-] (88. M. Makovec [-] ) , J. Fuksa [-] , T. Švach [-] , M. Vojvodík [-] (65. M. Gabko [-] ) , L. Kutra [-] , V. Tomšů [-]

M. Švec [-] - J. Kořenek [-] , R. Slobodian [-] (84. M. Bernátek [-] ) , J. Jelínek [-] (28. J. Novák [-] ) , A. Popelka [-] , E. Bulejko [-] , A. Tejnský [-] , M. Kořének [-] (58. D. Marchenko [-] ) , A. Löbb [-] (58. G. Danquah [-] ) , O. Červenka [-] , L. Garaja [-]

ŽK: 30. A. Urbánek , 91. J. Fuksa - 41. E. Bulejko , 82. D. Marchenko .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: VITÁSEK Roman - BRŠLICA Pavel, UHLÍŘOVÁ Marie.