9.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor , 2015-2016

--

Čejetice zvládly duel s Hlavnem + FOTO

25. M. Brož , 42. M. Brož , 62. P. Bartoš - 56. V. Toman
0

Čejetice po prohře v Chotětově měly co napravovat. Proto od úvodní minuty šly do zápasu s chutí. Odměnou jim bylo poločasové skóre 2:0. Po změně stran hosté sice snížili, ale opět na dvoubrankový náskok zvyšoval Bartoš.

Brož měl spadeno na hattrick

Čejetice v dalším domácím zápase opět ukázaly, že doma body často nerozdávají. V prvním poločase svého soupeře přehrávali a dokázali to korunovat dvěma brankami. První gól vstřelil Martin Brož po Polankově pasu z vlastní poloviny, kdy se hostující obránce nedohodl se svým gólmanem a poté již měl domácí kanonýr jednoduchou pozici - 1:0. Druhou branku přidal opět Brož po rohovém kopu, kdy tečoval Bartošovu hlavičku a dal si tak hezký dárek ke svým třicátým narozeninám. Po zbytek první půle se nic zajímavého nestalo a skóre na světelné tabuli zůstalo svítit 2:0.

Domácí si náskok pohlídali

Ve druhém poločase působili domácí pasivnějším dojmem, čehož zkraje poločasu využili hosté zásluhou Vojtěcha Tomana po přihrávce Sůry - 2:1. Na to zanedlouho zareagovali domácí opět po standardní situaci, kdy se již tentokrát mezi střelce zapsal důrazný Bartoš - 3:1. Po tomto gólu ještě hosté přidali na obrátkách a měli do konce zápasu územní převahu, ale do vyložených šancí se přes dobře fungující obranu domácích dostat nedokázali. Čejetice si svůj náskok uržely a mohly se jít radovat ze zisku všech tří bodů. Naopak Kostelní Hlavno bude chtít své zaváhání napravit v příštím zápase proti Bělé.

Čejetice
Petr Polanka - hráč: Po předchozích dvou špatných zápasech snesl náš výkon opět přísnější měřítko. Dnes jsme hráli jako tým, bojovali jeden za druhého a připsali si do tabulky důležité tři body proti nepříjemnému Hlavnu.

Čejetice
F. Hubáček [-] - T. Čtyřoký [-] , P. Polanka [-] , P. Bartoš [-] , L. Průcha [-] - T. Lebeda [-] (83. J. Smazal [-] ) , M. Tlášek [-] , M. Kůtek [-] , M. Brož [-] - P. Malák [-] (57. J. Šlechta [-] ) , P. Starý [-] (73. L. Čeřovský [-] ) -

TJ ZD Kostelní Hlavno
V. Musil [-] - J. Žďárský [-] (46. V. Toman [-] ) , M. Bůžek [-] , L. Hlaváček [-] , R. Srnec [-] (46. Z. Kříž [-] ) - P. Zvoníček [-] , M. Pokorný [-] , P. Sůra [-] , T. Tudoši [-] (82. J. Tesař [-] ) - J. Bůžek [-] (78. K. Sůra [-] ) , J. Zvoníček [-] -

ŽK: 29. T. Lebeda , 90. M. Tlášek - 31. J. Zvoníček .
Místo: Čejetice. Počet diváků: 42. Rozhodčí: Stejskal Jaroslav - CHRASTINA Petr, NOVÁK Petr.