18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Nová Ves ukončila vítěznou sérii Dolní Rožínky

14

V dohrávce 18. kola se proti sobě představili dva týmy, kterým se na jaře dost daří.  Na půdě Nové Vsi se představil Baník Dolní Rožínka.

Nová Ves začala velmi dobře

Rezerva Nové Vsi na domácí půdě začala lépe než hostující Dolní Rožínka. V 17. minutě poslal domácí tým do vedení Radek Jinek. Ve 23. minutě už Nová Ves vedla o dvě branky. Jan Zdražil navýšil gólový náskok domácích. Hostující Jan Čermák ve 33. minutě vrátil hostující Rožínku svým zásahem zpět do zápasu. Jenže ve 38. minutě domácí Nová Ves si vzala dvoubrankové vedení zpět. Toto zařídil svým druhým zásahem v zápase Jan Zdražil.

Domácí ještě náskok navýšili

I po přestávce domácí vůbec nešeřili hosty. Už ve 48. minutě domácí vedli 4:1. Čtvrtý domácí gól vsítil Jan Nečas. No a Baník v 61. minutě inkasoval už dokonce branku s pořadovým číslem 5. Prosadil se střídající Vojtěch Zahradník.  No a to byl poslední gólový moment, tak domácí rezerva Nové Vsi poráží hosty z Dolní Rožínky výsledkem 5:1.