--

--

Tabulka ČFL A má nového lídra

13

Sedmnácté kolo uzavřeli zápasem hráči Povltavské fotbalové akademie s Domažlicemi. Domažlická Jiskra se v případě plného bodového zisku mohla dostat na první příčku. Domácí ze Štěchovic, ale také potřebovali zapsat nějaké body do tabulky, aby se vzdálili sestupovým příčkám.

V prvním poločase bylo k vidění zajímavé utkání bohaté na gólové šance. Hosté postupem času stále zvyšovali obrátky a bylo jen otázkou času kdy padne úvodní branka.

Domažlicím se dařilo snad všechno, jen ne to hlavní, čili střílení branek. A když si diváci mysleli, že první poločas skončí bezbrankovou remízou a gólovou impotenci Domažlice nezlomí, přišlo to co viselo už nějaký čas ve vzduchu.

V nastaveném čase prvního dějství udeřil domažlický Robert Aubrecht, který svou střelou překonal brankáře Benadu. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:1.

Po změně stran už ani jeden tým branku nepřidal i když domácí hráči tomu ve dvou případech nebyli moc daleko.

Domažlicím se podařilo ubránit nejtěsnější možné vítězství a tím se dostaly do čela tabulky ČFL A.

Tam se budou vyhřívat nejméně do dalšího kola. V něm přivítají rezervu jihočeského dynama.

TJ Jiskra Domažlice
Jindřich Sojka - hráč: Do zápasu jsme vstoupili dobře. Snažili jsme se hrát rychle nahoru a to na soupeře platilo. Během prvního poločasu jsme si vypracovali řadu šancí, bohužel jsme je ale nedokázali proměnit. To se nám povedlo až v poslední minutě poločasu. Druhý poločas jsme se hlavně snažili kontrolovat hru a soupeře do ničeho nepustit. Mohli jsme sice ještě skóre navýšit, ale nedokázali jsme se trefit do sítě. Myslím, že jsme zápas zaslouženě vyhráli, akorát to mohlo být větším rozdílem.