19.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

40. M. Bok , 88. M. Bok - 9. L. Skoupý , 14. J. Kapek , 25. L. Skoupý , 35. L. Skoupý , 53. R. Soukup , 74. P. Heller , 82. J. Kapek
4

Lubná podruhé v řadě prohrála rozdílem 5 branek a upevnila si svou pozici na 13. příčce tabulky. Za Mšec úřadoval Lukáš Skoupý, který stihl za 26 minut vstřelit hattrick a i díky němu se Mšec posunul na 6. místo

Narychlo seskládaná obrana domácích marně odolávala nájezdům hostů

Lubná na tom byla z hlediska složení základní sestavy hodně bídně. Chyběli jí 4 obvyklí stopeři, takže poskládat obranu bylo opravdu obtížné. Domácí pak navíc vstoupili do utkání obrovskou chybou Trejbala, který vysloveně namazal hostům na první gól, který vstřelil Skoupý - 0:1.

To poprvé Mšeci ukázalo, že obrana není v plné síle a že bude hodně šancí branku ohrozit. A to se jim také dařilo, jelikož o 5 minut později dával na 0:2 Jiří Kapek. Po tomto gólu se Lubná alespoň trochu vyhecovala a dokázala branku hostí párkrát ohrozit, ale bez výsledku. Promarněné šance domácího celku byly jen vodou na mlýn hostů, kteří ve 25. minutě navýšili své vedení na 0:3, opět skóroval Skoupý.

O 10 minut později přišla další hrubka v obraně Lubné a Skoupý dokázal završit svůj hattrick - 0:4. Ve 40. minutě dokázal stav korigovat gólem na 1:4 Marián Bok, ale v nic jiného se ani jeden z týmů v prvním poločase nezmohl.

Mšec nadále dirigentem zápasu

Kdo si myslel, že se po přestávce domácí zvednou, se hodně mýlil. Obraz hry se vůbec nezměnil a nadále na hřišti platila nadvláda hostujícího klubu. Radek Soukup dokázal v 53. minutě na branku domácích vyslat z vápna krásnou střelu, která skončila gólem na 1:5. Obrana domácích absolutně nestíhala tempo hry a útočníci hostů byli často na útočné polovině úplně neobsazeni, což vypramenilo v gól Petra Hellera v 74. minutě - 1:6.

Po dalších 8 minutách vstřelil svůj druhý gól v zápase Jiří Kapek a ukončil tak kanonádu hostí - 1:7 . Domácí už jen v závěru stihli upravit skóre na 2:7, opět zásluhou Mariána Boka. Zápas tak skončil rozdílem třídy a Lubná odchází jako podstatně méně spokojený celek

Fotogalerie Davida Svobody zde.

TJ Baník Lubná
Miroslav Trešl(vedoucí): ,,Není příjemné o zápase mluvit, ale když máte zraněných tolik hráčů, nejde se výsledku divit. Výborný výkon dnes paradoxně předvedl náš brankář Dunaj, který dokázal zneškodnit dalších 6 nebo 7 tutovek.”

A. Dunaj [-] - A. Sogbo [-] , M. Tvrz [-] (73. J. Bařtipán [-] ) , D. Varyš [-] (46. J. Černý [-] ) , M. Bok [-] , D. Vopat [-] , A. Trejbal [-] , J. Klíma [-] , L. Kříž [-] (75. M. Pokorný [-] ) , P. Kollár [-] , R. Henzély [-]