22.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

Třebětice i nadále opanují první příčku

75. L. Rak - 8. M. Kelbler , 18. F. Nehyba , 62. R. Nehyba (p.) , 81. R. Tříletý
20

První poločas vyzněl lépe pro hostující tým, který se dostal do vedení 0:2. Ve druhé půli přidal další dvě branky a skóre už jen korigoval domácí Rak. Třebětice tak získaly další důležité tři body. V dalším kole Kovářov zavítá do Jistebnice a Třebětice sehrají utkání na domácím hřišti s Mladou Vožicí.

FK Sokol Třebětice
Marek Černoch (trenér): Do utkání jsme vstoupili hodně zodpovědně a koncentrovaně, dávali jsme pozor, aby jsme neztráceli zbytečně míče a naopak měli ho pod kontrolou my. To se vše dařilo a soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu a dobrou kombinační hrou ho přehrávali až do konce utkání. Krom branek, které padly jsme si vytvořili ještě šance, bohužel tam už jsme nebyli přesní v koncovce. Nicméně jsme si připsali tři důležité body do tabulky a po velmi dobrém výkonu.