20.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

15. Z. Oprchal , 37. M. Černý - 60. J. Mach
3

Překvapivý výsledek přineslo utkání Rajhradu a Vyškova..

První půle vyzněla pro Rajhrad

Velmi kvalitní utkání přinesl duel mezi Rajhradem a Vyškovem. Jak sám přiznal domácí trenér Janošek: "Utkání nám sedlo."

Domácí vstoupili do utkání aktivně a snaha se jim vyplatila hned v 15.minutě, to se prosadil Zbyněk Oprchal.

Šance pak přicházely na obou stranách, ale nikdo z útočníků se neprosadil. Prosadit se podařilo až obránci Matěji Černému v 37. minutě a zvýšil na 2:0.

Tímto výsledkem skončil první poločas.

V druhém poločase to byl boj

Druhý poločas už tolik fotbalové krásy nenabídl. Vyškované se snažili prosadit, ale pevná obrana domácích všechny pokusy spolehlivě zastavovala.

Přišel i déšť, který ještě umocnil bojovnost utkání. Hrálo se víceméně od vápna k vápnu bez větších šancí. Jednu z mála šancí dokázali přetavit v gól hosté z Vyškova.

V 60. minutě se trefil Jakub Mach.

Utkání se pak dohrálo osobními souboji a silovou hrou, která na těžším terénu byla stále častější. Domácí tak překvapily favorita z Vyškova a berou 3 body.