11.kolo, Středočeský | Příbram | III. třída sk. B, 2015-2016

--

V duelu Obor s Kosovou Horou padlo devět branek!

1. Z. Tichý , 25. P. Herget , 76. Z. Tichý , 83. Z. Tichý - 4. D. Vilas , 7. D. Vilas , 33. J. Kutil , 34. D. Vilas , 38. T. Sůva
0

Utkání v Oborách, které hostily Kosovu Horu, nám přineslo téměř dokonalé podzimní počasí na fotbal. Byl to souboj dvou vyrovnaných celků. Oba týmy totiž figurují ve středu tabulky. Kosova Hora se však na hřištích soupeře trápí. Tuto sérii konečně hráči hostů překazili a na půdě Obor zvítězili díky náskoku, který si vypracovali v první půli.

Hosté dali soupeři lekci z produktivity

První poločas byl z kategorie těch divokých. První branka padla hned v úvodní minutě utkání, když se trefil domácí veterán. Letos šestačtyřicetiletý útočník Zdeněk Tichý. Doslova snový začátek domácích však překazil už ve čtvrté minutě hostující kanonýr Vilas, který s přehledem vyrovnal a o tři minuty později navíc slavil i svůj druhý střelecký zápis do statistik utkání a tudíž otočil vývoj utkání ve prospěch svého týmu. Domácí se však nevzdali a zejména k radosti domácích fandů bylo už v pětadvacáté vyrovnáno. O vyrovnání se postaral Pavel Herget a zápas začínal znovu od remízového stavu. Jenže pak opět přišla chvíle pro hosty. Znovu poslal Kosovku do vedení Jan Kutil, který se ve vápně prosadil proti brankáři střežícímu domácí branku - 2:3. A téměř okamžitě přišla druhá branka hostů. Po chybě v domácí obraně se k volnému míči opět dostal kanonýr Vilas a zvýšil vedení svého klubu na 2:4. Dvou brankové vedení už je celkem komfortní náskok, ale hosté chtěli víc a to se jim podařilo. V třicáté osmé minutě se ještě prosadil Tomáš Sůva a upravil tak poločasové skóre na 2:5 ve prospěch Kosovy Hory.

V druhém poločase došlo pouze k zdramatizování utkání

Hosté v první půli jasně dali na jevo to, že chtějí svou sérii porážek na soupeřových hřištích prolomit za každou cenu a náskok, který si vypracovali jim dával velkou naději. Jenže domácí se rozhodli, že svému soupeři ještě pěkně zavaří. Pokoušeli se vytvářet si gólové příležitosti. Ty si sice vytvářeli, ale nedokázeli je zužitkovat. To platilo do nějaké pětasedmdesáté minuty, kdy se podruhé v zápase prosadil nejzkušenější hráč z obou soupisek Zdeněk Tichý. To z jeho strany nebylo vše. Svůj výkon korunoval dovršením hattricku v osmdesáté třetí minutě. Hráči Obor sice ještě měli necelých deset minut na dorovnání skóre, ale vyrovnání to nepřineslo. Výsledek utkání v Oborách tedy je 4:5 ve prospěch Kosovy Hory, která si tak konečně připsala vítězství na hřišti soupeře.

TJ Sokol Kosova Hora
Vedoucí klubu: Konečně kluci předvedli pěkný výkon. Hlavně tedy v první půli. O výsledek jsme se nakonec ale báli

SK Obory
L. Vlk [-] - R. Heichel [-] (46. D. Rýgl [-] ) , M. Pinkas [-] , P. Vokrouhlík [-] , J. Lundák [-] , P. Slavík [-] - O. Tesárek [-] , L. Soldát [-] - P. Herget [-] , P. Gregor [-] , Z. Tichý [-]

T. Nosek [-] - J. Šťovíček [-] , T. Macháček [-] , J. Květ [-] (46. M. Valenta [-] ) , M. Fiala [-] - J. Kutil [-] , P. Růzha [-] (62. Z. Fafek [-] ) , J. Kouklík [-] - J. Nouzecký [-] , T. Sůva [-] , D. Vilas [-]

ŽK: 35. P. Herget , 45. P. Gregor , 86. L. Soldát - 31. J. Květ , 80. T. Nosek .
Místo: SK Obory. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Svoboda Jakub - POSLUŠNÝ Miroslav (N), SŮVA Ladislav (N).