24.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

Slovácko předvedlo perfektní výkon a po zásluze vyhrálo

4

Derfla dokázala z hřiště Bílovic přivézt všechny tři body

Slovácko šlo za výhrou hned v prvním poločase

Na hřiště nevyzpytatelných Bílovic přijela "Derfla". Hosté chtějí dohrát hlavně sezonu se ctí a to se jim dneska podařilo náramně. Šance byly na obou stranách, ale tu největší dokázali proměnit hostující fotbalisté. Ve 34. minutě se do brejku dostal hostující Mitrevski a krásně překonal domácího brankáře. Mitrevski, jenž vypomáhal z Béčka Slovácka si s nabídnutou příležitostí dokázal náramně poradit a poslal svůj tým do vedení 0:1. Což bylo i poločasové skóre zápasu.

Hosté přidali ještě další dva zářezy

Deset minut po změně stran se k míči dostal Petrucha. Ten se s tím nepáral a z cca 25 metrů napřáhl ke střele. Rána byla přesná a skončila za zády bezmocného gólmana domácích. Hřebíček do rakve zatloukl v 64. minutě hostující Tvrdoň, který po dlouhém nákopu tváří v tvář přehodil gólmana a pečetil tak dnešní vítězství Slovácka C. Hosté potvrdili, že pokud se dokázou sejít na zápas v dostatečném počtu, jsou schopni hrát pěkné zápasy proti komukoliv.

TJ Bílovice
R. Hromeček [-] - M. Obal [-] , E. Lukašík [-] , E. Gajdošík [-] , P. Hlaváček [-] , J. Janota [-] , K. Bajaja [-] , J. Zlámal [-] , M. Hanák [-] , D. Mikšaník [-] , J. Sedlář [-]

1. FC Slovácko C
D. Velich [-] - P. Šilhavý [-] , M. Petrucha [-] , J. Tvrdoň [-] , A. Bahula [-] , D. Mitrevski [-] , R. Blažek [-] , F. Čech [-] , M. Zatloukal [-] , T. Maniatis [-] , M. Mareček [-]

ŽK: 64. J. Sedlář , 68. M. Obal - 7. R. Blažek , 67. M. Petrucha . ČK: 64. R. Blažek .
Počet diváků: 138. Rozhodčí: Kubíček Michal - MORAVANSKÝ Pavel, ZLÁMAL Pavel (N).