25.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

Zápas rozhodl jediný gól

2

Fotbalisté Huštnovic na svém hřišti porazili hostující Nezdenice

Bezbrankový první poločas

V prvním poločase toho moc k vidění nebylo. Většina zápasu se odehrávala mezi šestnáctkami a žádné velké šance jsme se nedostali. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Hlúpik nakonec rozhodl šťastným gólem

Druhý poločas vypadal podobně jako ten první.  Nezdenice hrozily zejména ze standartních situací a šance neproměňovali hlavně domácí. Nakonec se na ně přeci jen usmálo štěstí. 77. minuta zápasu přinesla rozuzlení. Šuranský vysunul Hlúpika a ten s pomocí teče dopravil míč za záda brankáře. Jediný gól tak rozhodl o tom, že 3 body zůstávají doma v Huštěnovicích.

TJ SOKOL Huštěnovice
Petr Kanyza: Po celý zápas jsme byli lepší. Nezdenice hrozily víceméně jen ze standartek, ale kombinačně si nic nevytvořili. Opět jsme pořádali festival neproměněných šancí, ale naštěstí nás v 77. minutě zachránil polovlastní gól. Vítězství věnujeme naším skvělým fanouškům.

J. Mačuda [-] - M. Střítecký [-] , R. Zlámalík [-] , F. Hlúpik [-] , M. Bruštík [-] , O. Šuranský [-] , P. Kanyza [-] , P. Konečný [-] , L. Grebeň [-] , O. Adamík [-] , P. Čechmánek [-]