26.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

Huštěnovice vyhrály i na hřišti Lhoty a posunuly se na druhé místo v tabulce

2

O. Lhota chtěla po minulém nedohraném zápase vyválčit doma nějaké body

Bezbrankový první poločas

Na těžkém a tvrdém terénu se první poločas odehrával mezi šestnáctkami a po sérii nepřesností ani jeden z týmů neměl nějakou vyloženou šanci, ale i přesto byli hosté více na míči. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

To co diváci neviděli v prvním poločase, se dočkali v tom druhém - a sice gólů

Druhý poločas byl daleko zajímavější, ale úvodní branky jsme se dočkali až v 67. minutě, kdy Balajka po závaru v malém vápně protlačil míč do branky. Zanedlouho hosté předvedli pohlednou akci, kdy Šuranský našel Zlámalíka, který z první vyslal do úniku Hlúpika a ten přihrávkou pod sebe pro změnu našel Stříteckého, který se štěstím zakončil mezi nohy brankáře. Poté se hra uklidnila a střídající Zajíc z centru překvapil domácího brankáře 0:3. Domácí se pak už jen zmohli na korekci výsledku, když hostující brankář neudržel dalekonosnou střelu a Pavlas doklepl míč do sítě.

TJ SOKOL Huštěnovice
Marek Střítecký: I přesto, že bylo utkání plné nepřesností z obou stran, tak jsme dokázali za podpory našich věrných fanoušků potvrdit roli favorita a zaslouženě si odvezli všechny 3 body.

SK Ostrožská Lhota
M. Gál [-] - P. Radoch [-] , D. Štergenich [-] , O. Lučný [-] , R. Grebeň [-] , D. Pešík [-] , F. Pavlas [-] , J. Štergenich [-] , J. Machala [-] , L. Beňo [-] , K. Horák [-]

J. Mačuda [-] - R. Balajka [-] , M. Střítecký [-] , R. Zlámalík [-] , F. Hlúpik [-] , M. Bruštík [-] , O. Šuranský [-] , P. Kanyza [-] , P. Konečný [-] , J. Kedra [-] , P. Čechmánek [-]

ŽK: 53. D. Štergenich .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: Tomanec Josef - KROČA Zdeněk, KOROLOVYCH Volodymyr.