14.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Knežpole doma získalo bod a uhájila tak 4. místo

3

Fotbalisté Lhoty přijeli do Kněžpole odčinit minulý zápas a nakonec vezou alespoň bod

První poločas vyzněl více pro Lhotu

Za krásného nedělního počasí se hrálo poměrně zajímavé poslední utkání, oba týmy se znažily držet míč a kombinovat. první poločas nabídlu řadu šancí na straně domácí Kněžpole, avšak všechny tyto pokusy končily mimo branku hostí. Kněžpole hrálo poměrně hodně ofenzivní partii a snažilo se potvrdit své postavení v tabulce. Hosté však udeřili jako první, a to po rohovém kopu, kdy se hlavou v 20. minutě prosadil Zelený. O malou chvíli nato hosté opět skórovali, kdy po volném přímém kopu došlo k nedorozumění mezi brankářem a bránícími hráčí, čehož využil hostující Horák. Kněžpole však nepolevilo ani po ledové sprše a dále se snažilo hrát svůj fotbal. Odměna přišla po krásné akci z křídla, kde přišel míč na hranici penalty a domácí Valenta snížil na 1:2. Tento stav zůstal i do konce první půle.

Domácí zápas otočili, ale 3 body nakonec nebrali

Druhý poločas začal ve velkém stylu domácích. Dvě rychlé branky za sebou znamenaly vedení domácích 3:2. Kdy se nejprve trefil v 50. minutě Belák a po krásné akci v 61. minutě Maršálek. Naneštěstí pro domácí nedokázali vedení udržet až do konce zápasu. Po sporném zákroku zhruba na hranici 25 metrů od brány byl v 87. minutě nařízen přímý volný kop. Ten si vzal na starost Štergenich a krásnou svižnou ranou upravil skóre na konečných 3:3.

TJ Sokol Kněžpole
T. Janků [-] - L. Hruboš [-] , T. Hubáček [-] , R. Šimík [-] , A. Maršálek [-] , M. Belák [-] , J. Fránek [-] , F. Jančík [-] , T. Večeřa [-] , V. Valenta [-] , V. Remeš [-]

SK Ostrožská Lhota
M. Gál [-] - J. Martyčák [-] , M. Žajdlík [-] , R. Matuštík [-] , Š. Zelený [-] , P. Radoch [-] , O. Lučný [-] , J. Štergenich [-] , J. Machala [-] , L. Beňo [-] , K. Horák [-]

Počet diváků: 60. Rozhodčí: Moravanský Pavel - SAITZ Jiří (N), KRÁTKÝ David (N).