14.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Traplicím postup do 1.B třídy nakonec trochu zhořknul

2

V páteční předehrávce jsme byli svědky zápasu mezi Traplicemi a Nezdenicemi. Nikomu už o nic nešlo a tak vládla spíše uvolněná atmosféra

Nezdenice nasměřoval k výhře přímý volný kop

Zápas mezi Traplicemi a Nezdenicemi proběhl již v pátek. Utkání se začalo hrát až o půl šesté, protože spousta hráčů zřejmě dobíhala své pracovní povinnosti. Zápas navštívilo velké množství fanoušků, což dokreslovalo atmosféru zápasu. K prvním šancím se probojovali hosté, kteří zaměstnávali domácího brankáře. V 13. minutě došlo k faulu od domácích fotbalistů. K přímému volnému kopu se postavil hostující Kolínek a krásnou střelou poslal hosty do vedení. Domácí se taky dostali do několika šancí, ale bohužel pro ně se žádnou již nepodařilo proměnit. Do kabin se tak šlo za stavu 0:1 pro hostující mužstvo.

Ve druhém poločase spousta neproměněných šancí a dvě branky hostů

Ve druhém poločase jsme byli svědky opět bojovného fotbalu. Do šancí se dostávaly oba týmy. Domácí mužstvo mělo trochu obměněné mužstvo a tak to taky vypadalo. V 65. minutě dlohým pasem našla záloha Traplic Kolínského, který krásnou střelu otřel o tyč a skončila za zády brankáře. Bohužel pro něj, branka padla z ofsajdu. Zápas se již chýlil ke konci a spíše se dohrávalo. V 85. minutě se opět po chybě domácí obrany dostal ke slovu Kolínek a pohotovou střelou překonal brankáře. V 87. minutě pak dílo dokonal Jančář, kdy se po chybě v obranných řadách dostal ke střele. Nezdenice tak dokázaly na hřišti Traplic vyhrát. Zápas by možná vypadal jinak, kdyby v zápase o něco šlo, to už se však nedozvíme. Domácí pak na konci převzali pohár pro vítěze Okresního přeboru a mohly tak propuknout velkolepé oslavy!

TJ Traplice
Tomáš Kolínský: Hosté přijeli výborně připravení a potvrdili své postavení v tabulce. Zápas byl vyrovnaný, my jsme si taky vypracovali hodně šancí, ale bohužel se nám je nepodařilo proměnit. Škoda, určitě jsme chtěli zápas před našimi fanoušky vyhrát, ale oslavu titulu jsme si užili i tak.