16.kolo, Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , 2022-2023

Buldozer jménem Slezské Rudoltice přejel Světlou Horu

2

Slezské Rudoltice si pohráli se Světlou Horou jako kočka s myší a uštědřili ji pořádný debakl!

Během prvního poločasu to nevypadalo že výsledek bude až tak drtivý!

Zápas mezi těmito dvěma týmy se bohužel neodehrával na moc dobrém terénu, počasí bohužel tento víkend bylo všelijaké. Během 5.minuty jsme v tomto zápase mohli vidět první gól, domácí nastřelili břevno a po dorážce dopravil míč do sítě Josef Hvížď. V průběhu prvního poločasu bylo hodně nepřesností vůči terénu, držení míče bylo vyrovnané. Zbytek poločasu už nepřinesl nic závažného, akorát soupeř ze Světlé Hory šel sam na branku, ale neproměnil a tak se šlo do kabin za stavu 1:0

Druhý poločas byla pořádná jízda!

Druhý poločas tohoto zápasu se nám pořádně rozjel, domácí skoróvali během 10 minut hned třikrát, ještě předtím ale provedli pár změn v sestavě. Bylo takřka po zápase domácí Rudoltice přidali ještě 3 branky a upravili konečné skóre na drtivých 7:0. Poté už se zápas spíše dohrával dohrával. Počasí na tomto zápase nebylo uplně příznivé taky tomu odpovídala divácká kulisa, na zápas se přišlo podívat zhruba 50 lidí. Zápas se odehrál bez nějakých hádek, či zákeřných faulu tedy naštěstí v týmovém duchu.

TJ Slezské Rudoltice
J. Janulek [-] - J. Hvižď [-] , J. Janulek [-] (86. M. Šamaj [-] ) , K. Burian [-] , J. Vajdík [-] , D. Chrenšť [-] , L. Štefanik [-] , J. Vasiliadis [-] , O. Nemec [-] , D. Červenka [-] , J. Blažek [-]

TJ Světlá Hora
R. Matuška [-] - P. Mako [-] , A. Mika [-] , M. Rončák [-] , L. Žiga [-] , E. Pokuta [-] , M. Kováč [-] , D. Šedo [-] , D. Krelik [-] , J. Praslička [-] , O. Hynek [-]

ŽK: 70. P. Heglas , 73. J. Vasiliadis , 83. J. Blažek - 47. O. Hynek , 53. D. Šedo .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: DOSTÁL Jiří - JEDELSKÝ Štěpán (N), SIDERAS Michal (N).