24.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2022-2023

Hradec nad Moravicí zvítězil proti Radkovu

8

V zápase se utkal tým ze středu s týmem hrající spodek tabulky.

Radkovu opatrná hra nepomohla

Radkov do zápasu nastoupil s opatrnou hrou a minimalizoval chyby, aby udržel vyrovnanou hrou. Radkovu to vydrželo pouze 24. minut, kdy domácí udeřili a vstřelili první gól zápasu. O 4 minuty později, kdy se Radkov ještě nevzpamatoval dostal další gól a domácí vedli 2:0. Poté Radkov udržel zbytek poločasu a šel do šatny se smíšenými pocity.

Druhý poločas byl vyrovnanější

Druhý poločas byla hra vyrovnaná z obou stran, ale změnu skóre to již nepřineslo.