26.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2022-2023

--

--

Slavkov uhrál se Štáblovicemi remízu

6

26. kolo nám nabídlo zajímavý zápas mezi Slavkovem a Štáblovicemi. Souboj druhého týmu s prvním. Zápas byl nevyzpytatelný, padlo v něm několik branek a také červená karta.

Slavkov si rychle získal vedení a červená karta kapitána Štáblovic

V 10. minutě Antonín Najser utekl obraně a dal na 1:0. Ve 25. minutě hostující kapitán obdržel červenou kartu po úmyslné zahrané ruce (Tomáš Kříž). Slavkov mohl navýšit skóre na 2:0, kdy po úniku Najsra a Slunského mohl jít do vedení, ale brankář hostů byl proti. V 43. minutě po Štáblovické spolupráci se v šestnácce dostal k míči Michal Sedláček 1:1

V desíti hráčích předvedly Štáblovice skvělý výkon, ale na výhru to nestačilo

Ve 47. minutě domácí Ulrich chtěl uklízet balón do hostující branky, ale netrefil, míč se odrazil do před brankového prostoru, kde už se doražkou prosadil Lukáš Kunc. I když hosté hráli v desíti, pořad to byl vyrovnaný souboj prvního s druhým. V 59. minutě hostující Daniel Tesař vyrovnal na 2:2. Po nepozornosti domácích hráčů a rychlém rozehraném rohovém kopu hostů v 81. minutě dopadl balón přímo na hlavu hostujícího Mecnera, který nedal domácímu gólmanovi šanci. Hosté šli do vedení 2:3. Slavkovské "Béčko" 2 roky na domácím hřišti neprišlo o všechny tři body, vždy si hostující odvezli maximálně bod. Už moc času nezbývalo, ale přece to Slavkov dokázal, kdy se v 86. minutě prosadil Antonín Najser 3:3.