12.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2023-2024

--

--

V Tlučné střílel Novák, díky kterému se mohli domácí radovat ze 3 bodů

30

Tlučná měla na svém kontě před tímto zápasem pouze devět bodů, a tak musela naplno bodovat. Kralovice si ale také představují svou pozici v tabulce trochu jinde. Důležitý souboj pro oba aktéry ale vyzněl lépe pro domácí, kteří zvítězili 3:1.

Zápas dvou týmů bez oslňující formy začal lépe pro borce z Tlučné. Ti se už v 18. minutě dostali do vedení, když se trefil Radek Novák. Jinak ale byla hra vyrovnaná a příliš šancí diváci neviděli. Hrálo se spíše mezi vápny a tak nebylo překvapením, když oba týmy odešly do kabin za stavu 1:0.

Druhý poločas se od toho prvního nijak moc nelišil. Dalšímu vývoji zápasu mělo napovědět to, kdo dá druhý gól. V 64. minutě ho dala opět Tlučná a opět Radek Novák, který tak svým druhým gólem v zápase zase o něco více přiblížil domácí ke třem bodům. Sokol ale zbraně určitě nesložil a po chvíli byl rozdíl opět jednobrankový. V 70. minutě snížil a na drama zadělal Ondřej Růžek. Poslední gólovou tečku ale přeci jen opět udělali domácí fotbalisté. A bylo by něco špatně kdyby ji udělal někdo jiný než Radek Novák. Ten svým třetím gólem v zápase a čtvrtým v sezóně završil hattrick a svému týmu zařídil důležité 3 body do tabulky.

TJ Tlučná
Michal Vašák, trenér: Věděli jsme že nás nečeká lehký soupeř, ale do utkání jsme vstoupili mnohem lépe než do předchozích zápasů. Nám se podařilo dát v 18. minutě gól, ale hra v poli byla vyrovnaná. Ve druhém poločase jsme brzy dali na 2:0, poté jsme si ale nechali snížit po standardce na 2:1, vzápětí jsme si ale vzali dvougólové vedení zpět a pak už se ten zápas víceméně dohrál a my ho dotáhli do vítězného konce.