2.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2023-2024

31. M. Křikava , 47. O. Burda , 52. D. Valenta , 65. P. Čuřík (vl.) , 73. D. Prášek , 87. M. Křikava , 90. O. Burda (p.) - 15. L. Sobek
9

První utkání soutěže a hned sousedské derby.

Vyrovnaný poločas

Leštině vyšel vstup do utkání, díky síle a za pomoci dlouhých míčů se dostali do územní převahy. Domácím hráčům trvalo déle než se dostali do zápasu a po zásluze se Leština dostala do vedení zásluhou Sobka-0:1. Průběh zápasu se příliš nezměnil, spoustu soubojů ve středu hřiště, často přerušená hra, hráči se nedostávali do tempa až z ojedinělé šance po nedorozumění hostující obrany a brankáře vyrovnal Křikava. 1:1. Leština poté přidala, Světlá mohla děkovat skvěle chytajícímu Konczovi který krátce před poločasem chytil pokutový kop a udržel domácí ve hře.

Světlá vstoupila do druhého poločasu lépe

Do druhého poločasu se úplně otočil průběh utkání, hosté totálně odešli a zkolabovali a po spoustě zajímavých akcí padal jedna branka za druhou až se konečné skóre zastavilo na čísle 7:1.

FK Bohemia Světlá nad Sázavou B
Jan Pohnětal, trenér: "Pro některé naše hráče první kontakt s fotbalem od posledního zápasu a podle toho to také v prvním poločase vypadalo. Zásluhou Koncze jsme zůstávali ve hře. Druhý poločas splnil přesně to co jsme si v kabině řekli a kluci byli odměněni za aktivitu a chuť porvat se o výhru. Nečekal jsem takto vysoký rozdíl ale hlavně za druhý poločas jednoznačná a zasloužená výhra."

M. Koncz [-] - Š. Ostatnický [-] (70. S. Špěra [-] ) , J. Sárkány [-] (85. J. Zadníček [-] ) , M. Krajanský [-] , D. Valenta [-] (70. O. Trtík [-] ) , L. Pirožek [-] , M. Beránek [-] , M. Křikava [-] , D. Prášek [-] (85. J. Sárkány [-] ) , M. Karel [-] , O. Burda [-]