9.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

--

--

--

--

Největší debakl pro domácí na jejich hřišti. Dostat sedmičku se jim ještě nepodařilo

10

Hostující fotbalisté se s tím v§bec nepárali a domácí vyprovodili velkým rozdílem

Po prvním poločase Lhota vedla o tři branky

Skóre otevřel ve 21. minutě Červenka, když šel sám na gólmana a neměl sebemenší problém ho překonat. Ve 29. minutě už to bylo o dvě branky, když Mikeštík obešel dva protihráče a střelou propálil gólmana domácích. Ve 41. minutě to byl opět Mikeštík, když zužitkoval pěknou přihrávku od Bartoňe a poslal na domácího brankáře nepříjemný kroucený balón, na který však bankář nedokázal zareagovat. Stav poločasu tak byl 0:3 pro Lhotu.

Lhota nepřestala hrát, napak svého soupeře ještě více dorazila

V 54. minutě se prosadil opět Červenka , když jej do brejku vyslal hezkou přihrávkou Mikeštík a skóre tak bylo už 0:4. 64. minuta zápasu a opět změna skóre. Vávra našel Bartoně kolmou přihrávkou před šestnáctkou soupeře, ten si posunul balón a tvrdou střelou z hranice šestnáctky skóroval. V 72. minutě zápasu se trefil druhý z řádu Bartoňů, když zužitkoval roh Červenky, který propadl až na zadní tyč a zakončil. 82. minuta zápasu a poslední zářez hostů. Vávra našel skvělou přihrávkou Bartoně, ten s míčem vletěl do šstnáctky a poslal zpětnou přihrávku zpět Vávrovi, který vymetl šibenici. Za domácí se symbolicky tři minuty nato trefil Husták a upravil tak skóre na 1:7.

TJ Sokol Slavkov
Martin Chovanec: Bohužel jsme hráli se soupeřem, se kterým jsme si měli poradit. Namísto toho jsme prohráli 1:7. Výsledek napovídá tomu, že to byla jednostranná záležitost, ale z mého pohledu se jednalo o zápas, jaký jsem v životě nezažil. Hosté dali gól téměř ze všeho, co alespoň trochu vypadalo jako šance. Je pravda, že první dva góly jsme dostali lacině, protože jsme mohli akci přerušit na polovině hřiště. Nicméně se tak nestalo a výsledek je pro nás ostudný. V druhé polovině jsme hru tvořili, drželi častěji míč, ale naše naivní hra stála za tím, že jsme dostali další 4 góly.

FK Lhota u Malenovic
Jaroslav Kuna: Při absenci 3 záložníků jsme trošku zamíchali sestavou a vyšlo to. 1.poločas byl one man show Lukyho Mikeštíka, který první gól připravil Davidu Červenkovi a pak sám dal další dva , kdy při prvním svém gólu obešel dva protihráče a při druhém se prosadil střelou zpoza 16ky. Celkově celému týmu zápas vyšel a domácím asi moc ne. Někdy takové zápasy prostě jsou. Jediná šmouha snad je obdržený gól v 85 min. Ale to je maličkost. Jsme rádi za 3 body z venku a doufám , že klukům takový výsledek pomůže do dalších zápasů

M. Gregor [-] - J. Šmehlík [-] , J. Michalec [-] , K. Kotačka [-] (46. M. Husták [-] ) , J. Habarta [-] (46. M. Končitík [-] ) - M. Chovanec [-] , J. Kotek [-] , V. Berkela [-] , L. Ondra [-] - M. Halík [-] (66. D. Hrbáč [-] ) , P. Škařupa [-] (79. V. Rijak [-] ) -

J. Mikeštík [-] - V. Bartoň [-] , M. Bartoň [-] , L. Mikeštík [-] (66. A. Majer [-] ) , D. Bartoň [-] , R. Střelec [-] , J. Králík [-] , D. Červenka [-] , J. Vávra [-] , S. Bartoň [-] (60. T. Kovaříček [-] ) , Š. Válek [-]

ŽK: 88. M. Končitík - 43. R. Střelec , 54. L. Mikeštík , 88. D. Bartoň .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: Kubíček Michal - HODULÍK Richard, BRHEL Michal.