13.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

Ostrožská Nová Ves v poklidu porazila Vlčnov

6

Domácí fotbalisté si s hosty pohráli jako kočka s myší a získali tři body

Hosté po prvním poločase ještě naději měli

První branky zápasu jsme byli svědky ve 37. minutě utkání. Přímý volný kop zahrál Šálek tak šikovně, že hostující brankář byl v tu chvíli pouze v roli diváka a nechal tak oslavovat domácího fotbalistu svoji branku. Další branky v prvním poločase nepadly a tak šly oba celky do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Domácí třemi góly hosty dorazili

Ve druhém poločase se v 53. minutě situace opakovala. Domácí Šálek si opět dokázal poradit s přímým volným kopem a poslal tak domácí do dvoubrankového náskoku. Klid Nové Vsi dodal v 83. minutě Doruška, když tvrdou střelou umístil míč mezi tři tyče bezmocného brankáře hostů. Definitivní tečku za zápasem udělal v 87. minutě Obal, když dokázal využít zmatků v obraně hostů a stanovil tak konečné znění zápasu na 4:0 pro domácí. Domácí celek ještě čeká dohrávka v Polešovicích.

FK Ostrožská Nová Ves
Ladislav Beníček: Zasloužené vítězství, celý zápas jsme měli pod kontrolou, hosté nás moc neprověřili. Jsme rádi, že jsem se s fanoušky rozloučili výhrou a snad uhrajeme nějaké body i v dohrávce v Polešovicích, i když ve značně okleštěné sestavě. Vítězství totiž kalí zranění obou útočníků Kadaše a Obala. První jmenovaný má žebra naražené, druhý zlomené.

A. Boček [-] - R. Obal [-] , V. Pančík [-] (81. V. Kalný [-] ) , R. Jelének [-] (28. J. Jurásek [-] ) , M. Pšurný [-] , J. Ťok [-] , D. Jurásek [-] , J. Doruška [-] , B. Šálek [-] , P. Lorenc [-] (85. T. Lorenc [-] ) , T. Kadaš [-] (28. L. Franta [-] )