8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

Doubravník dostal doma debakl od béčka Nové Vsi

22

Rezerva Nové Vsi zavítala do Doubravníku v rámci 8. kola.

Postupné vedení hostů

Do začátku utkání lépe vstoupili hosté. Gólově dali o sobě vědět v 21. minutě, kdy otevřel skóré Marek Ondřejka. Na něj ve 42. minutě dokázal navázat Jan Zdražil, takže první poločas hosté vyhráli 2:0.

Další tři góly do domácí sítě

Ve druhém poločase se ještě více dařilo hostům. Tentokrát také dala Nová Ves mnohem dříve gól než v prvním poločase, už ve 49. minutě se to povedlo Martinu Žákovi. Tento hráč se stal v tomto utkání dvougólovým střelcem, když se opět trefil 78. minutě. A konečnou podobu skóré 5:0 pro hosty nakonec v 88. minutě upravil Jakub Šandera. Doubravník tak doma dostal 5 gólů od Nové Vsi.

FK Doubravník
T. Vorel [-] - V. Jedlička [-] (78. M. Fišer [-] ) , M. Vojta [-] (61. O. Müller [-] ) , M. Škvařil [-] , V. Čepička [-] , O. Gibfried [-] (61. L. Topinka [-] ) , K. Vojta [-] , M. Švadlenka [-] (70. D. Juračka [-] ) , J. Slámečka [-] , T. Beran [-] , R. Šibor [-]

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
T. Čížek [-] - J. Zdražil [-] (52. J. Šandera [-] ) , M. Ondřejka [-] , T. Novotný [-] (29. K. Žváček [-] ) , J. Nečas [-] , M. Žák [-] , J. Starý [-] , P. Bureš [-] , J. Krejčí [-] , F. Šandera [-] (54. V. Kužel [-] ) , P. Dobiáš [-]

ŽK: 65. J. Nečas .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KREJČÍ Vlastimil - SOMMER Marek (N), JAROŠ Libor (N).