11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

Rezerva Bystřice jednoznačně ovládla šlágr

20

V 11. kole se v Bystřici odehrál šlágr mezi béčkem domácích a hostů z Rožné.

Miloš Prášil dal první gól

O tom, že to pro hosty bude velmi těžký zápas, se Rožná přesvědčila dokonale. Hosté sice bojovali, nic nedali domácímu týmu zadarmo, ale stejně jim to moc nebylo platné. Díky tomu, že domácí ve finální fázi měli vetší kvalitu, tak se i dostali ve 21. minutě do vedení. Po návratu do sestavy se trefila domácí hvězda Miloš Prášil, který se tak zase dokázal prosadit a rozšířil svojí gólovou sbírku. Jelikož Miloš Prášil byl jediný střelec v prvním poločase, tak domácí ovládli první půli 1:0.

Esa Bystřice rozhodli o vysokém vítězství

Ve druhém poločase Rožná nezačala špatně. Určitě hosté podali lepší výkon než při vzájemném zápase na jaře, který se tady hrál, jenže hostům chyběly góly. Po hodině hry přišla pro hosty definitivní tečka v tomto utkání. Nejprve se na 2:0 trefil kapitán Jan Holý v 61. minutě, poté se podruhé v zápase trefil  Miloš Prášil, když se hrála 64. minuta. A v 66. minutě v pořadí čtvrtý gól dal loňský nejlepší střelec Adam Feifer. Poté domácí gólově přestali, ale hosté nenašli žádnou odpověď, to ani v podobě čestné branky. Šlágr tak skončil 4:0 pro domácí rezervu Bystřice.

SK Rožná
Jiří Kroupa - hráč: Bystřické béčko patří mezi nejlepší týmy soutěže a to potvrdili i v tomto zápase. My jsme sice bojovali a nedali jsme jim nic zadarmo, ale kvalitou nás v rozhodujících momentech přehrávali a vyhráli zaslouženě. Oproti vzájemnému zápasu na jaře jsme určitě, i přes horší výsledek, podali lepší výkon a nebýt desetiminutovky v druhém poločase, mohl být i výsledek lepší. Prohra 4:0 se ale samozřejmě moc pozitivně hodnotit nedá. hráč utkání: Petr Sýkora