12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

Osová Bítyška v Polničce udržela nulu

18

Ve 12. kole se v Polničce představila Osová Bítyška. Hosté byli favorit.

Tomáš Karmazín dal vedoucí gól

Na začátku utkání překvapivě lepším týmem byla Polnička. V úvodu zápasu domácí vytvořili na Osovou Bítyšku tlak, ten ale hostující hráči dokázali přestat. Poté už hosté plnili roli favorita a po chvíli šli hosté do vedení. Ve 28. minutě totiž obránce Tomáš Karmazín poslal svůj tým do vedení. Stav 1:0 skončil i po prvním poločase.

Hosté pojistili výhru

Ve druhém poločase byla opět lepším týmem Polnička. Jenže z toho tlaku domácí trefili jednu tyč a to bylo všechno. Poté přišla na řadu Osová Bítyška a její druhý gól. V 79. minutě hosté předvedli nádhernou kombinační akci, na jejímž konci stál Jiří Malý, který tak definitvně rozhodl o osudu utkání. Poté ještě třetí gól do sítě domácích přidal Jiří Dvořáček a uzavřel tak skóré. Osová Bítyška si odváží povinné tři body z Polničky, s výsledkem můžou hosté být spokojeni, ale s výkonem, který tady předvedli, tak tam spokojenost není úplně na místě.

SK Osová Bítýška
Jan Večeřa - trenér: Zápas se nám herně nepodařil. Ve 2. poločase jsme na hřišti neplnili to, co jsme si řekli v kabině. Vážím si toho, že jsme i takový zápas dokázali vyhrát a udržet v zadu nulu. Domácí v sestavě, ve které proti nám nastoupili, určitě nepatří na spodek tabulky. Chtěl bych ocenit výborný výkon pomezních rozhodčích z řad domácích.

TJ Sokol Polnička
M. Klíma [-] - R. Klement [-] , R. Gančev [-] , T. Jambor [-] , J. Víška [-] (87. Z. Holas [-] ) , O. Průža [-] , L. Ondráček [-] (63. R. Synek [-] ) , L. Bulíček [-] (63. M. Šulc [-] ) , V. Klíma [-] , T. Litochleb [-] , P. Tlustoš [-]

J. Hršel [-] - M. Navrátil [-] , P. Karmasin [-] , M. Vařílek [-] (85. J. Dvořáček [-] ) , M. Klusák [-] , P. Večeřa [-] , O. Zeman [-] , J. Malý [-] , T. Karmazín [-] , T. Malý [-] , O. Říha [-]

ŽK: 1. P. Karmasin , 48. T. Karmazín .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - POHANKA Karel (N), JŮDA Michal (N).