13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

Rožná tentokrát žádné překvapení nedopustila, jednoznačně vyhrála

15

Ve 13. kole se ve Víru představila Rožná.

Domácí udeřili jako první, Rožná otočila

Domácí jsou nepříjemný soupeř zvlášť, když doma. Už v 6. minutě se domácí dostali do vedení zásluhou Miroslav Svoboda. Hosté si začali vybavovat zápas na jaře, kde 3:0 prohráli. Naštěstí pro Rožnou ve 30. minutě bylo vyrovnáno. Po pěkné kombinační akci vyrovnal na 1:1 Jiří Vyžrálek. No a ve 44. minutě druhou hezkou akci zakončil Filip Humpolík. Hosté tak odcházeli do přestávky gólem do šatny.

Hosté spustili smršť

Ve druhém poločase výrazně hráli už hosté. V 54. minutě se trefil Jiří Vyžrálek a navýšil skóré pro svoje barvy. V 60. minutě Radek Švestka přidal další branku, o tři minuty později Pavel Kunc se také trefil a poslední branku dal za hosty Marek Navrátil v 67. minutě. Poté se domácí ještě dokázali zmohnout na jednu branku. V 80. minutě ještě za hosty snížil. Poté se zápas už za přítomností větších emocí dohrál. Rožná tak po jarní prohře jednoznačně tady vyhrála a připisuje si tak další body.

SK Rožná
Jiří Kroupa - hráč: Vír je nepříjemný soupeř, zvlášť na domácím hřišti. Po 5 minutách jsme dostali gól a do našich hlav se možná na chvilku dostaly vzpomínky z jarního zápasu, který se nám vůbec nepovedl. To nás ale nepoložilo a po dvou pěkných kombinacích jsme skóre otočili a šli jsme do kabin s vedením v zádech. Začátek druhého poločasu se nám povedl znamenitě a napadaly nám tam další 4 góly. Pak už to se zápas víceméně dohrával, ale i tak nebyla nouze o emoce. Pro domácí to byl zápas blbec, nám tam padlo jednou chvíli skoro všechno a konečné skóre je pro ně asi kruté. To ale nijak nesnižuje náš výkon, všichni na hřišti zaslouží pochvalu a je vůbec problém vybrat hráče zápasu. Pro nás jeden z nejlepších zápasů podzimu.

Jiskra Vír
J. Preisler [-] - O. Rychlý [-] , K. Orel [-] (63. K. Řehoř [-] ) - D. Lahodný [-] , D. Fiala [-] (63. P. Orel [-] ) , J. Tomášek [-] , D. Šenkýř [-] , M. Svoboda [-] (74. O. Kubík [-] ) - J. Coural [-] - J. Sedler [-] , M. Hulák [-]

SK Rožná
J. Beran [-] - T. Sýkora [-] , O. Kroupa [-] , F. Humpolík [-] (60. P. Kunc [-] ) , J. Kroupa [-] , J. Vyžrálek [-] (77. J. Mrňous [-] ) , O. Chocholáč [-] (65. R. Hájek [-] ) , R. Švestka [-] (77. P. Navrátil [-] ) , M. Navrátil [-] , J. Kintr [-] , K. Beran [-]

ŽK: 3. D. Fiala , 67. D. Šenkýř , 77. J. Tomášek - 79. J. Kintr .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: KREJČÍ Vlastimil - SKRYJA Stanislav, PREISLER Jan (N).