1.kolo, Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A, 2023-2024

Všianský se po své trefě nechal vyloučit a naděje zhasla

8

Vranová zatím příliš body neztrácí a nebylo tomu jinak ani proti Voděradům.

V úvodu zvonili tyčky

Utkání začali aktivněji domácí, kteří hned v úvodních minutách rozezvučeli obě tyče branky hostí - nejprve Tesař a následně Krčil. Poté aktivita domácí opadla. Ve 22. minutě, po hrubici brankáře hostí, šli domácí do vedení po dorážče Tesaře. Nijak zvláš atraktivní fotbal probíhal beze změny skóre až do přestávky.

Všianský se po brance nechal vyloučit

Po přestávce navýšil skóre Krčil. Hosté nebyli nikterak nebezpeční, což ovšem paradoxně vedlo ke snížení na 2:1. Díky nedůslednosti domácích v odehrání získaného míče snižoval v 74. minutě hostující Všianský. Hosté, kteří se začali nadechovat srazila vlastní neukázněnost. V 79. minutě byl po druhé žk vyloučen právě jediný střelec hostí. Vranovší pečetili výsledek v 86. minutě chytrou střelou z přímého kopu, střelcem byl Slechan. Konečný výsledek utkání 3:1.