13.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

Lhota svůj zápas na domácím hřišti zvládla a připsala si 3 body

9. M. Jegla (p.) , 62. M. Machala - 90. T. Hasoň
5

Domácí fotbalisté si doma poradili s Nezdenicemi a získali 3 body

Brzká penalta nasměrovala domácí ke třem bodům

Lhota bývá na svém hřišti silná, o čemž se v 9. minutě přesvědčily i Nezdenice. Hostující obránce se uchýlil k faulu a balón na penaltový puntík si postavil Jegla. Ten dokázal pokutový kop proměnit a vydal se slavit za svými fanoušky. V další části poločasu byli aktivnější spíše hostující fotbalisté, ale bohužel pro ně se žádná jejich šance neujala. Poločasový výsledek tak zněl 1:0 pro domácí.

Hosté už jen korigovali výsledek v 90. minutě zápasu

Ve druhém poločase byli opět aktivnější spíše hostující mužstvo. Bohužel pro ně se v 62. minutě do brejkové situace dostal Machala a ten tak svůj úprk zakončil hezkým gólem. Nezdenice od té doby tlačily ještě více, ale podařilo se jim jen díky Hasoňovi snížit na konečných 2:1. Přezimují tak na čtvrtém místě tabulky.

TJ Sokol Nezdenice
Michal Vaculín: Pro nás strašně smolný zápas, kdy jsme nedokázali proměnit x jasných šancí. Hosté začali lépe, když proměnili penaltu. Poté už byl zápas v naší režii, bohužel jsme ale nedokázali dát gól. Prohra nás celkem mrzí, protože jsme mohli klasicky usednout na 2-3 místo a místo toho jsme na čtvrtém.