19.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A, 2023-2024

--

--

57. V. Vobr , 85. J. Pavlík (p.) - 73. M. Pinkas (p.)
3

Obořiště na svém hřišti přivítalo Obory a jednalo se o souboj celků ze středu tabulky. První poločas branku nenabídl a vše podstatné se odehrálo až ve druhé půli. Domácí celek šel do vedení, ale hosté srovnali z pokutového kopu. Toho se v závěru utkání dočkali i domácí a jelikož Jan Pavlík zachoval klid a penaltu proměnil, tak všechny body zůstaly doma.

Bezbrankový poločas

6. minuta - První standartní situaci Obořiště zahrává Michal Kadlec. Míč poslal do vápna, ale obrana Obor odvrací míč na roh. Z následného rohu žádná šance nebyla.

12. minuta - Obořišťský Pavlík příhrává do lajny na Vobra, ten dává pod sebe na Trnku ml. který z malého vápna bránu přestřelil.

15. minuta - Pavlík vystřelil zpoza vápna levačkou. Brankář Obor vyráží na roh.

17. minuta - Útočný výpad Obor ubránil Boukal, následně byl faulován. Domácí rozehrávají.

20. minuta - Po útočné akci Obor skončil míč mimo bránu.

22. minuta - Žlutou kartu dostal Pavlík.

23. minuta - Nákop do domácího pokutového území odvrátil Korynta do autu. Obory pokračují v útoku. Následná střela končí v zámezí. Odkop od brány.

32. minuta - Švehla tasí další zákrok.

34. minuta - hra se přelívá ze strany na stranu, ale stav je stále 0:0

36. minuta - Střelu Novotného z vápna blokuje obránce na rohový kop.

38. minuta - Střelu Pavlíka pro změnu vyrazil brankář Vlk.

42. minuta - Korynta svým centrem našel Novotného, který se dostal k zakončení, Vlk byl ale opět se svým zákrokem připraven.

44. minuta - Pavlík narazil míč Trnkovi, ten táhl míč až před vápno kde své zakončení nasměroval mimo bránu.

45+2. minuta - Vedle střílí i Vobr!

45+4. minuta - Drtivý tlak domácích zakončuje nepřesně Vítek st. a také píšťalka rozhodčího!

Penalta na každé straně

46. minuta - faul na Vítka st. a přímák pro Vobra. Ze standartky ale nic nebylo.

47. minuta - Vítek vyslal průnikovou přihrávkou Trnku ml.. Ten vystřelil. Brankář opět chytá.

56. minuta - ZMĚNA SKÓRE OBO [1]:0 SKO

Gól vstřelil Vobr. Po ideální přihrávce Pavlíka si obrana Obor myslela, že je Vobr v ofsajdu - nebyl a s citem kanonýra nedal brankáři Vlkovi šanci.

60. minuta - Obory se snaží odpovědět, proti je ale domácí gólman.

65. minuta - Trnka ml. obešel obránce a zavezl míč do vápna. Jeho přihrávku zblokovala obrana na roh.

71. minuta - Domácí Pavlík vystřelil nad bránu.

73. minuta - Michal Kadlec byl v souboji o trochu pomalejší a fauluje Oborského útočníka. Rozhodčí nařizuje PENALTU! Žlutou kartu za řeči dostává domácí brankář Švehla.

73. minuta - ZMĚNA SKÓRE OBO 1:[1] SKO Pinkas dává gól, penalta proměněna a skóre vyrovnané!

75. minuta - Po přihrávce Kučiny své štěstí ze strany vyzkoušel Vobr. Hostující gólman střelu kryje.

77. minuta - Žlutou dostává Vítek st.

84. minuta - PENALTA Hostující gólman Vlk nešťastně dohrál souboj s Vobrem nedovoleným zákrokem a možnost pokutového kopu dostávají i domácí hráči.

84. minuta - ZMĚNA SKÓRE OBO [2]:1 SKO Pavlík nekompromisně proměnil penaltu k levé tyči.

87. minuta - break Obořiště zakončoval Novotný, obstřelit brankáře se mu ale nepovedlo a Vlk si tak připisuje další povedený zákrok.

90. minuta - druhou žlutou kartu a následně ČERVENOU KARTU dostává domácí brankář Švehla.

97.minuta - KONEC UTKÁNÍ Obořiště vyhrává 2:1

Report k utkání připravil nehrající hráč Obořiště Matěj Kobík. Galerie od Lukáše Novotného.

FK Obořiště 1920
J. Švehla [-] - M. Vítek [-] , J. Boukal [-] , M. Vítek [-] , J. Kuchta [-] , L. Korynta [-] - J. Trnka [-] , T. Kučina [-] - L. Novotný [-] , J. Pavlík [-] , V. Vobr [-]

SK Obory
L. Vlk [-] - P. Herget [-] , L. Kunčar [-] , M. Pinkas [-] , P. Slavík [-] - P. Jiroch [-] , L. Zídek [-] , M. Prokop [-] - K. Tauberest [-] , P. David [-] , O. Tesárek [-]

ŽK: 18. J. Pavlík , 73. J. Švehla , 79. M. Vítek . ČK: 87. J. Švehla .
Počet diváků: 31. Rozhodčí: Máša Jaroslav - JOHÁNEK Robert (N), POSLUŠNÝ Miroslav (N).