13.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A, 2023-2024

--

Obořiště nezvládlo druhý poločas, z vedení 2:0 byl výsledek 2:5!

4

První poločas

Zápas sousedů v tabulce začali lépe domácí, Novotného pas za obranu ještě Trnka ml. nezužitkoval, kolmici od Pavlíka již ale ano a Obořiště šlo do vedení! 6.minuta 1:0

Obecnice poprvé zahrozila z rohového kopu, kdy se míč od břevna odrazil zpět Švehlovi do náruče.

Po dvaceti minutách hry se uvolnil na hranici vápna Venca Vobr, napřáhl ke střele a trefil se výborně. 22.minuta 2:0

Následně Trnka ml. míříl v dobré pozici vedle, Novotného skvěle vychytal obecnický gólman Kuchař a když si na druhé straně v 99procentní šanci David Polák vybral 1 procento neúspěšnosti, skončil poločas výhrou obořišťáků.

Druhý poločas

Hosté do druhé poloviny však neskládali zbraně, postupně vyrovnávali hru a dočkali se gólu v podání Jana Zapletala. 57.minuta 2:1

Odskočit do dvougólového vedení se nepovedlo Vobrovi ani Novotnému a tak přišel trest. Obecnický David Polák už byl přesnější než v první půli a srovnal stav utkání. 73.minuta 2:2

Obořiště chtělo své vedení zpět, drali se dopředu a úplně zapomněli na Jonáše Matějku, který po ideální přihrávce všem utekl a otočil kormidlem zápasu. 80.minuta 2:3

Od té doby už byl na hřišti jen jeden tým. Hra Obořiště se totálně rozpadla a Jan Kubči celkem pohodlně zasadil domácím další úder. 82.minuta 2:4

Domácí se v tu chvili dostávali k míči pouze když rozehrávali ze středového kruhu a hosté šli do trháku... Matějka dvakrát během chvíle trefil břevno a další velká šance nepochopitelně gólem neskončila. Obrana Obořiště už úplně rezignovala na vítěznou tečku Viktora Soukupa po které už sudí zápas ukončil. 90+3.minuta 2:5

AUTOR: LUKÁŠ NOVOTNÝ

FK Obořiště 1920
J. Švehla [-] - M. Vítek [-] - T. Kučina [-] , J. Trnka [-] - J. Pavlík [-] , V. Vobr [-] - M. Kobík [-] , D. Slíva [-] , L. Korynta [-] , J. Trnka [-] , M. Šinágl [-]

Slavoj Obecnice
T. Kuchař [-] - J. Kupči [-] , J. Matějka [-] , L. Ručka [-] , V. Soukup [-] , T. Hrubec [-] , M. Hošek [-] , M. Pachole [-] , T. Hejnic [-] , D. Polák [-] , J. Polák [-]

ŽK: 38. M. Šinágl , 66. J. Kuchta , 69. M. Kobík , 81. J. Pavlík - 20. D. Polák , 81. V. Soukup .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: MUSIL David - JOHÁNEK Robert (N), NOVOTNÝ Karel (N).