20.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

--

Další remíza Loučovic

19

Loučovice mířily do Větřní, kde se čekal veliký souboj týmů ze spodku tabulky.  Týmy od sebe dělily tři body a po zápase žádná změna v bodovém rozdílu nenastala

Vetřní začalo lépe a po rohovém kopu se prosadil brankář v útoku Robin Šimášek. Domácí tým hrál první poločas dobrý zápas, přesto inkasoval. Vyrovnání Loučovic zařídil Václav Dudla. Jenže Větřní si ještě do poločasu vzalo vedení zpět po trefě Františka Bauera. Druhý polčoas už však patřil hostům a Lukáš Schmid vyrovnal. Další šance pochytal mladý Jakub Říha v brance domácích a tak každý tým bere po bodu.

SK Větřní
Tomáš Hromada: V zápase s Loučovicemi jsme se nechali inspirovat některými týmy v okolí a zkusili dát golmana do útoku, to se nám vyplatilo hned v 10. Minutě kdy se prosadil hlavou po rohu. Konečně jsme na jaře neinkasovali jako první. Hosté vyrovnali po naší chybě v rozehrávce, ale vzápětí jsme se dokázali dostat opět do vedení. První poločas byl z naší strany výborný a do druhého jsme šli s tím, že musíme pokračovat stejně a věděli jsme, že hosté na nás vlítnou. Což se také stalo a druhou půli nás přejeli a můžeme být rádi, že jsme udrželi alespoň bod. Několikrát nás podržel dorostenec Říha.

Vltavan Loučovice
Lukáš Ardó (kapitán): Do Větřní jsme jeli s tim že chceme získat tři body, abychom hráli zbytek soutěže ve větším klidu, bohužel jsme do zápasu vstoupili zbytečně nervózně a dělali jsme nesmyslné chyby. Větřní šlo do vedení po rohovém kopu, my jsme hráli více s míčem a pomalu se dostávali do příležitostí, gól vstřelil Dudla v 31´ a mysleli jsme že do šatny ještě góly přidáme. To bychom ale nebyli my, když náš brankář rozehraje míč do prostředka, kde jsou dva naši hráči, špatná komunikace a asi nezájem o míč a Větřní jde do vedení. V poločase jsme si v šatně řekli že musíme více uklidnit hru a cpát se víc do zakončení. Celý druhý poločas jsme Větřní nepustili z jejich půlky až na závěrečné standartky, ale vstřelili jsme pouze branku na 2:2. Takové šance, které jsme měli a nepřetavili v góly už asi mít nebudeme. Máme asi nejvíce remíz v kraji, věřim že potrénujeme a doma už konečně vyhrajeme.