Osecké béčko potvrdilo pozici lídra, ale Číčenice se za svůj výkon nemusí stydět

11

Číčenice přivítaly rezervu Oseku. I přes nepříznivé počasí dorazilo přes 70 diváků. Velká poklona se musí vysmeknut správci hřiště, trávník byl v perfektním stavu!

Utkání začalo v poklidném stylu, oba týmy nechtěly udělat chybu.

2' si navedl Daniel Gondek na hranici vápna,ale střela olízla břevno.

12' centr domácích do pokutového území, kde si míč našel Vladislav Marek, ale netrefil správně míč,se kterým Pavel Vojta neměl problém zachytit.

15' Vladislav Marek se vydal do breaku,ale zodpovědně se vrátil Radim Kuneš,a nedovolil ohrozit branku hostů.

20' Adam Vachulka viděl,že Babický je venku z brány,zkusil ho přelobovat z pulícího kruhu,ale Babický se stačil vrátit a zachytit míč.

30' centr od Lukáše Německa na Daniela Gondeka,který mířil mezi 3 tyče zlikvidoval Babický.

následoval konec

1.půle - držení míče v poměru 45:55

47' Daniel Gondek chtel nakopnout hostujíci celek,krásnou střelou zpoza vápna, které chybelo pár centimetrů do pravého rohu branky.

50' Andrii Ostafichuk obešel 2 bránici hráče Oseku,ale jeho střela neohrozila branku hostí.

58' po zaváhání hostů na půlce domácích,šli 3 domácí na 2 hostující obránce. Vladislav Marek vyslal do strany Martina Zlatohlávka, který ze strany vápna se snžail najít

spoluhráče ,ale centr mířil prímo do rukou Pavla Vojty.

62' popré se měnilo skóre, poté co se uvolnil Jakub Pešek na pravé straně, poslal centr do vápna,kde si míč našel Adam Vachulka, který usměrnil svojí střelu do levého spodního rohu branky!

63' ve vápně si míč našel hlavou Martin Čapek, ale brankovou konstrukci o kousek minul.

do 80' se hrálo v okolí středového kruhu, dokud nevyužil zaváhání domácích u vlastního vápna a Martin Čapek svojí šajtlí zatočil míč do síte domácích!

85' velká šance pro mladíka Zdeňka Floriána, kdy se k němu po centru spoluhráče dostal míč,ale rána mu nesedla a vysoce přestrelil bránu.

89' Čícenice rozehrály roh, který si našel Andrii Ostafiichuk ‚ale míč  před brankovou čárou zachytil Daniel Šulc a spoluhráči odkopli míč do bezpečí.

92' rozhodči ukončuje zápas.

Z mého pohledu se hrál atraktivní zápas,kdy se hrálo nahoru dolu,ale Osek byl lepší v koncovce, a byl na tom kondičně lépe. Tým Čícenic se nemusí vůbec stydět za svůj výkon proti 1. týmu souteže.

AUTOR: DAVID NOVOTNÝ

Počet diváků: 52. Rozhodčí: ŘEHOŘ Milan - FODOR Patrik (N), ADÁMEK Miroslav (N).