21.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2023-2024

--

Bolevec odjel z Kralovic s bodem. “Zasloužená remíza,” zní z Bolevce

24. J. Lavička (p.) , 65. J. Kulhánek - 55. O. Šnaider , 59. M. Pelnář (p.)
26

Kralovice přivítaly Bolevec. Oba týmy vedly a mohly získat tři body. Nakonec je z toho ale dělba bodů, kdy oba týmy proměnily jednu penaltu. Konečné skóre zní 2:2.

V prvním poločase měly oba týmy své šance. V úvodních dvaceti minutách se oba týmy spíše seznamovaly a k vidění bylo spousta nepřesností.

Zbytek první půle vyzníval lépe pro domácí, kteří mírnou převahu přetavil v gól. Penaltu vybojoval Jakub Kulhánek, úspěšně ji pak proměnil Jan Lavička.

Kralovice ve 24. minutě vedly a do konce poločasu už jednobrankový náskok ani neztratily, ani nenavýšily.

Začátek druhého dějství vyzněl lépe pro hosty, kteří využili chvilkového výpadku domácích fotbalistů a během pěti minut a zásluhou gólu Šnaidra a proměněné penaltě Michala Pelnáře skóre otočili.

Vedení ale hosté také rychle ztratili. Na remízový stav upravil Jakub Kulhánek.

Poté se hrálo nahoru dolů, ani jednou už ale žádný z gólmanů překonaný nebyl, a tak se oba týmy rozešly s bodem.

TJ Sokol Kralovice
Lukáš Sládek, hráč: Do zápasu jsme vstupovali s vědomím, že nás čeká náročný boj. V tomto duchu probíhal vlastně celý zápas. Na začátku prvního poločasu jsme se seznamovali s hrou soupeře a dopouštěli se mnoha nepřesností. Po dvaceti minutách 1. poločasu jsme soupeře drobet přehrávali a po proměněné penaltě jsme zakončili poločas 1:0. Druhý poločas byl pro oba týmy nahoru, dolu. My jsme po hrůzné pětiminutovce darovali soupeři dva góly. Poté se nám podařilo vyrovnat, a pak už se skóre neměnilo. Remíza je v tomto případě pro oba celky spravedlivá.

SSC Bolevec
Michal Bublík, hrající trenér: V prvním poločase se hrál fotbal nahoru dolu s šancemi na obou stranách. Domácí dali gól z penalty a vedli 1:0. Druhou půli jsme začali lépe my, výsledek otočili a mohli i rozhodnout, ale bohužel jsme třetí gól nepřidali. A tak skórovali domácí a hrozili i dále zejména ze standardních situací. V zápase, kde každý chvilku tahal pilku už gól nepadl a i když jsme měli vyloženější šance než domácí, tak se zrodila asi zasloužená remíza. U nás zaslouží pochvalu za výborný výkon obránce Jan Fryček, u domácích se mi líbil Lavička uprostřed. Rozhodčí kvalitní. Celkově férový zápas. Těšíme se na příští týden.

J. Bodurka [-] - L. Sládek [-] , J. Kulhánek [-] , M. Kůsa [-] , O. Berbr [-] , M. Kulhánek [-] (46. D. Běláč [-] ) , O. Růžek [-] , M. Pánek [-] , T. Kříž [-] , P. Gažák [-] , J. Lavička [-]