10.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Stará Lysá má druhou výhru v sezoně, porazila Stratov

0

Trvalo to hodně dlouho, ale nakonec se fotbalisté Staré Lysé dočkali. Konečně se jim totiž zase povedlo vyhrát. Stará Lysá vyhrála v letošním ročníku totiž jen v prvním kole, a pak čekala, čekala a zase čekala. A nebyl by to Stratov, aby Staré Lysé nepomohl. Stratovští totiž dlouhodobě obírají týmy z vršku tabulky, ale s týmy ze spodku tabulky se naopak trápí. A tentokrát to Stratov pořádně odskákal. Ve Staré Lysé totiž prohrál 1:4. Domácí tým poskočil na předposlední místo, naopak  Stratov spadnul na devátou pozici.

V prvním poločase padly 4 góly

První gól padl hned ve druhé minutě utkání. Nejprve se Stratov dostal do ofsajdové pasti a míč odkopával brankář Michal Pecháček. Havelka ho prodloužil na Veselého, ten si ho hrudníkem strčil podél stopera a už šel sám na Ulmana – 1:0. Druhý gól přidal Jiří Duchoslav ve 38. minutě. A byla to fotbalová lahůdka. Právě po zmatku ve středu hřiště si Duchoslav všiml, že je Ulman mimo bránu a z půlky vstřelil druhou branku Staré Lysé. Ve 42. minutě sice snížil Zbyněk Walter, když využil podklouznutí obránce Krejčího, ale i tak šla Stará Lysá do šaten s dvougólovým náskokem. Minutu před přestávkou se k míči dostal Jan Štumar, nikdo ho prakticky nebránil, a tak opět přehodil Ulmana.

Stará Lysá si náskok pohlídala

Ve druhém poločase domácí kontrolovali náskok a v 60. minutě Jan Štumar přidal čtvrtý gól. Tentokrát se k míči dostal po rohovém kopu, naznačil kličku, ale poslal míč k tyči. Stará Lysá si pak třígólový náskok do konce uhájila.

Stará Lysá
Josef Boubín (kapitán): „Trenér trochu zamíchal sestavou a bylo to znát. Dokonce jsme si už i přihráli. Oni nás nejprve tlačili, ale my jsme jejich nápor ustáli. Pak se bratři Kubíni natlačili do útoku, a jak otevřeli obranu, tak nám to vyhovovalo. Dokonce se na ten fotbal dalo i koukat.“

Stará Lysá
M. Pecháček [-] - J. Vlček [-] , J. Štumar [-] , P. Veselý [-] , P. Horčic [-] , J. Duchoslav [-] (72. S. Sosna [-] ) , J. Boubín [-] , R. Krejčí [-] , R. Špitálský [-] , Z. Krejčí [-] , T. Havelka [-]

Sokol Stratov
P. Ulman [-] - L. Novák [-] , F. Kaucký [-] , M. Syrový [-] - M. Effenberger [-] , M. Horvát [-] , L. Jelínek [-] , D. Kubín [-] - Z. Walter [-] , J. Pačesný [-] (60. D. Petráš [-] ) - M. Kubín [-]

ŽK: 55. R. Špitálský , 57. J. Duchoslav .
Hráči zápasu: M. Pecháček .
Místo: tráva. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Čepek Josef - ŠPRINGR Petr (N), HORVÁT Josef (N).