10.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

0

Milovice B v desátém kole porazily na domácím hřišti tým Kounic a v tabulce se na něj bodově dotáhly. Že to bude ale takhle snadné a utkání skončí čtyřgólovým rozdílem, to čekal snad asi málokdo. Milovické béčko tak poskočilo v tabulce na páté místo. Kounice spadly z druhé pozice na třetí.

Domácí podržel brankář, a pak se trefil Plecitý a Fér

Milovice nevstoupily do zápasu dobře a už na začátku měli hosté velkou šanci. Domácí tým se ale dokázal ubránit a sám dokázal vstřelit vedoucí branku.  Po přihrávce Jakuba Švancara už v páté minutě pokořil brankáře Michala Liebelta zkušený středopolař Ivan Plecitý. Hosty inkasovaná branka hodně zaskočila a dlouhou dobu se nemohli dostat do pořádného zakončení. Naopak domácí tým byl při chuti. Ve 39. minutě se pak dočkal i druhé branky. Tentokrát poslal míč do brány hlavou Lukáš Fér, který tak zužitkoval akci Petra Kylara a Ivana Plecitého.

Výhru potvrdil Švancar a Fér

Hostující tým se chtěl ve druhém poločase pokusit o snížení, jenže milovická obrana šlapala spolehlivě a v bráně držel tým zkušený Martin Houdek. I díky tomu na kontě obdržených branek Milovic stále svítila nula.  Zlomový okamžik zápasu přišel v 67. minutě. Po přihrávce Plecitého se prosadil Jakub Švancar a Milovice vedly už 3:0. Hostující tým třetí branka doslova srazila na kolena a za další dvě minuty to bylo už 4:0. Petr Kylar ve sprintu zpracoval míč, okamžitě poslal centr na Lukáš Féra a ten hlavou znemožnil Kounice. Do konce zápasu si Milovice vytvořily ještě dvě větší příležitosti, skóre zápasu se ale už neměnilo a domácí tým si v poklidu dokráčel za jasnou výhrou.

AFK Milovice B
Petr Jarolím (obránce): „Po zakřiknutých prvních dvou minutách, kdy nás podržel brankář, jsme z protiútoku dali první gól. No a pak už jsme zápas drželi ve své režii a soupeř se jenom zbytečně hádal. Byli jsme na zápas lépe připraveni a v kabině jsme si pak říkali, jestli vlastně ty čtyři nastřílené góly není málo.“

Kounice
Jaroslav Houska (trenér): „Na tom není co hodnotit. Podali jsme špatný výkon a dostali čtyři góly. Více k tomu nemám co říct.“

M. Houdek [-] - J. Krátký [-] (39. M. Dlouhý [-] ) , M. Novák [-] (12. D. Mergeš [-] ) , L. Fér [-] , I. Plecitý [-] (68. T. Vajdík [-] ) , P. Kylar [-] (78. T. Koníček [-] ) , M. Pisařovič [-] , R. Vojtíšek [-] , F. Klička [-] , P. Jarolím [-] (60. O. Drahorád [-] ) , J. Švancar [-]

Kounice
M. Liebelt [-] - J. Šeda [-] , T. Liebelt [-] , J. Vorlíček [-] , P. Šoufek [-] (31. J. Táborský [-] ) , P. Sochor [-] , R. Bylina [-] , A. Verner [-] , M. Trnka [-] , J. Kubásek [-] , J. Strejc [-]

ŽK: 51. M. Pisařovič - 44. P. Sochor , 49. J. Kubásek , 52. J. Strejc , 63. A. Verner .
Hráči zápasu: I. Plecitý .
Místo: Milovice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Rozvoral Miloš - VOJTÍŠEK Rudolf (N), HOUSKA Jaroslav (N).