9.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Kounice dohrálvaly proti béčku Semic v deseti a uhájily remízu

0

Fotbalisté Kounic remizovali na svém hřišti s béčkem Semic 1:1 a přišli tak o první místo v tabulce, které jim po devíti odehraných kolech vyfoukly Všechlapy. Domácí tým hrál od 39. minuty jen s deseti hráči, když Petr Šoufek viděl v rozmezí sedmi minut dvě žluté karty. I tak ale po gólu Pavla Sochora v 52. minutě vedl 1:0. Semice nakonec vybojovaly bod za remízu 1:1, když se v 65. minutě prosadil Martin Bubeník.

Kounice
M. Liebelt [-] - T. Liebelt [-] , P. Šoufek [-] , P. Sochor [-] , F. Leggeri [-] , R. Budský [-] (71. J. Šeda [-] ) , J. Táborský [-] , J. Zima [-] , J. Dobiáš [-] , D. Kramář [-] , J. Strejc [-]

AFK Sokol Semice B
J. Vavřík [-] - P. Rychtařík [-] , V. Kavka [-] , L. Samek [-] , P. Macháček [-] , K. Březina [-] (46. D. Houška [-] ) , L. Jelínek [-] , V. Houška [-] , M. Bubeník [-] , M. Novák [-] , V. Semrád [-]

ŽK: 20. J. Táborský , 32. P. Šoufek - 15. M. Novák , 34. L. Samek . ČK: 39. P. Šoufek .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Lerch Jaroslav - HOUSKA Jaroslav (N), MÜLLER Pavel (N).